GeriGündem Okul yöneticiliği sınavı soru kitapçığı yayımlandı! 2019 EKYS soruları ve cevapları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Okul yöneticiliği sınavı soru kitapçığı yayımlandı! 2019 EKYS soruları ve cevapları

Okul yöneticiliği sınavı soru kitapçığı yayımlandı! 2019 EKYS soruları ve cevapları

Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı okullara müdür ve müdür yardımcısı seçmek için düzenlenen 'Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı' (2019-MEB-EKYS) temel soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlandı. Adaylar, 2019-MEB-EKYS'nin temel soru kitapçığı ve cevap anahtarına 10 gün süreyle ÖSYM'nin internet sitesinden ulaşabilecek. İşte, 2019 EKYS soruları ve cevapları...

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının (ÖSYM) internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 21 Nisan'da yapılan 2019-MEB-EKYS'nin temel soru kitapçığı ile cevap anahtarı, adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden erişime açıldı.

Adaylar, 10 süreyle ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle soruların tamamına erişebilecek.

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde ve telif hakları ÖSYM'ye ait olan sorular, yazılı izin olmadan çoğaltılamayacak, dağıtılamayacak ve yayımlanamayacak.

CEVAP ANAHTARI İÇİN TIKLAYIN

Yorumları Göster
Yorumları Gizle