Gündem Haberleri

  Mankenler kraliçesi belli oldu

  BODRUM (A.A)
  30.05.2011 - 10:01 | Son Güncelleme:

  Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen “Türkiye Mankenler Kraliçesi” (Miss Model of Turkey) yarışmasını Sevcan Yaşar kazandı.

  YARIŞMADAN FOTOĞRAFLAR

  Türkiye'yi Kasım ayında Çin'de düzenlenecek Dünya Mankenler Kraliçesi (Miss Model Of World) yarışmasında Sevcan Yaşar temsil edecek.

  Sunuculuğunu Toprak Sergen ve Ece Filiz'in yaptığı yarışma, Bodrum Kefaluka Otel'de düzenlendi. Organizasyon Komitesi Kurucu Başkanı Çevik Suha Alpaylı, yarışma öncesinde yaptığı konuşmada, “Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması”nın bu yıl 23'üncü defa düzenlendiğini belirtti.

  Dünya Mankenler Kraliçesi Yarışması'nın ise bu yıl kasım ayında Çin'de yaklaşık 60 ülkenin katılımıyla yapılacağını belirten Alpaylı, bu geceki yarışmada dereceye giren mankenlerin de değişik tarihlerde Türkiye'yi uluslararası yarışmalarda temsil edeceğini kaydetti.

  Alpaylı, yarışmanın, bu yıl Bodrum'da yapılmasından mutlululuk duyduklarını belirterek, “Bu yarışmaya katılan mankenlerimizin en büyük kazancı sevgi, dostluk ve arkadaşlığı pekiştirmeleri oldu. Bu yarışma güzellik yarışması değil, meslek yarışmasıdır” dedi.

  Aralarında sanatçılar Reyhan Karaca, Hande Yener, mankenler Tuğba Özay ve Ece Gürsel gibi isimlerin yer aldığı jürinin başkanlığını Çevik Suha Alpaylı yaptı. Gecede, Hande Yener, Reyhan Karaca, Ece Gürsel ve Tuğba Özay şarkı söyledi. Yarışmada, birinciliği kazanan Sevcan Yaşar, Türkiye'yi kasım ayında Çin'de düzenlenecek “Miss Model of World” yarışmasında temsil edecek.

  Yarışmanın “Birinci Nedimesi” İzel Gölcük, “İkinci Nedimesi” Seda Aslan, “Üçüncü Nedimesi” Özgü Öcal ve “Dördüncü Nedimesi” ise Deniz Şimşek
  oldu. Gecede, Eski Devlet Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Kürşad Tüzmen, sanatçı Hande Yener'e çiçek ve plaket verdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı