Gündem Haberleri

  Kurtlar Vadisi Pusu 267.yeni bölümü fragmanı izle

  Hürriyet Haber
  14.10.2015 - 13:23 | Son Güncelleme:

  Kurtlar Vadisi Pusu 267. bölümünde yine heyecan hız kesmiyor. Kurtlar Vadisi Pusu 267.bölüm fragmanını izle.

  Kurtlar Vadisi Pusu 267. bölümünde yine heyecan bitmiyor. Kutlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Polat’ın yeni operasyonu ne? Kurtlar Vadisi Pusu 267.bölümü ile yarın akşam saat 20.00’da Kanal D’de.

  KURTLAR VADİSİ PUSU 267. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

  Polat ve Cahit, mülteciler üzerinde oynanan oyunları bozmaya çalışırken büyük bir sürprizle karşılaşıyor. İkili; mültecileri, kötü işleri için kullanmak isteyen Gölge'nin ve ortağı Zeynep'in peşine düşüyor.

  Diğer yandan, Gölge ise Mezopotamya'da kurmayı düşündüğü devlet için yeni suç ortakları arayışına devam ediyor.
  Polat Alemdar ile Zeynep arasındaki geçmişten gelen karanlık ilişkinin şifreleri ortaya çıktı. Seneler sonra karşısına çıkan Zeynep'in gizlediği şeyin peşine düşen Polat, büyük sürprizle karşı karşıya geliyor.

  Kurtlar Vadisi Pusu 267.yeni bölümü fragmanı izle

  POLAT HAREKETE GEÇTİ

  Yeni ve acımasız düşmanı Gölge ile Zeynep arasındaki gizli ilişkiler ortaya çıkmaya başladı. Peki, ele geçirmek için Polat Alemdar'la büyük bir savaşı göze alan Gölge'nin Sırlı Asayı teslim ettiği kişi kim? Suriyeli mültecilerden kendi krallığını kurmak isteyen Gölge ile Asya'nın iş bağlantıları gittikçe derinleşirken Polat Alemdar'ın Zeynep olarak bildiği bu kişiyle olan geçmişi de gün yüzüne çıktı.

  Polat Alemdar, insan kaçakçılığı yapan ve Suriyeli mültecilerle Babil Krallığı'nı kurmayı kafasına koymuş Gölge'nin planını yok etmek üzere harekete geçti.

  Fehmi Kuzuzade'nin sakat oğlu iyileşti! Uzun zamandır tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Fehmi'nin oğlu, ayağa kalktığı gibi babasının işlerini devralmaya başladı.


  KURTLAR VADİSİ PUSU 267. BÖLÜMÜ FRAGAMANI İZLE!

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı