MENÜ

Kanal D

Kanal D ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kanal D haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14.944 Kanal D haberi bulunmuştur.

Kanal D, Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyle Türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmiştir. Kanalın spor müdürü İlker Yasin'dir.

TARİHÇE

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te başlamıştır. Kanalın hisseleri 17 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın Türkiye dışındaki şubesidir.

Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükle (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükle izlenebilmektedir. 5 Eylül 2005'ten 17 Ocak 2013'e kadar Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Mehmet Ali Birand sunmuştur. 3 Kasım 2014'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Cüneyt Özdemir, hafta sonu ise Serdar Cebe sunmaktadır. Spor Gündemi'ni Hafta İçi Emre Tilev, Hafta sonu ise Gökhan Telkenar sunmaktadır. 32. Gün programını her Perşembe gecesi Mehmet Ali Birand sunmuştur. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır. Kanal D 2005 yılından itibaren her yıl Türkiye'nin en çok izlenilen kanalı durumundadır.

Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor. Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 geniş ekran yayına geçti.


Kanal D Haberleri

Fenomenden büyük rekor

Fenomenden büyük rekor

Kanal D’nin fenomen dizisi “Arka Sokaklar”, 2017-2018 sezonunda kırılması zor bir rekora imza attı. Dizi, 36 haftanın 33’ünde birinci olarak Türk televizyon tarihine adını yazdırdı.

15.6.2018Televizyon
Halit Ergenç ve Bergüzar Korelden yeni dizi kararı

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'den yeni dizi kararı

Vatanım Sensin'in ardından Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, ekranlara 1 yıl ara verme kararı aldı.

14.6.2018Televizyon
Efsane yarışma “Çarkıfelek” geri dönüyor

Efsane yarışma “Çarkıfelek” geri dönüyor!

Dünyanın en çok ödül kazandıran fenomen yarışma programı Çarkıfelek, 14 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle ekrana gelecek.

9.6.2018Televizyon
Zirveye adını yazdırdı

Zirveye adını yazdırdı!

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar dün akşam (08 Haziran) yayınlanan bölümüyle adını yine zirveye yazdırdı.

9.6.2018Televizyon
Seçim sonrası için bedelli sinyali

'Seçim sonrası için bedelli sinyali'

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, ‘Bedelli askerlik seçimden sonra yapılacak ilk iş’ dedi. Seçim çalışmaları çerçevesinde dün Ağrı ve Iğdır’ı ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım uçakta, gazetecilerin bedelli askerlikle ilgili sorularını yanıtladı. Kanal D’nin haberine göre, bedelli askerlikle ilgili olarak toplumda bir beklenti olduğunu ifade eden Yıldırım şunları söyledi:

6.6.2018Gündem
Binali Yıldırım bedelli askerlik konusunda o tarihi işaret etti

Binali Yıldırım bedelli askerlik konusunda o tarihi işaret etti

Başbakan Binali Yıldırım, 'Bedelli askerlik seçimden sonra yapılacak ilk iş. Büyük bir beklenti var. Yeni hükümetin öncelikli konusu' dedi.

6.6.2018Gündem
Başak, mikrofonu ile denetime çıktı. Gelinler çıldırdı.

Başak, mikrofonu ile denetime çıktı. Gelinler çıldırdı.

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’ da bugün, Başak elinde mikrofon ile denetime çıktı.Başak, Karadenizlilere has eğlenceli tavrı ile bugün programı şenlendirdi. Elinde mikrofonu mutfağı denetlemeye çıkan yarışmacı, mikrofonun yankı yapan ekolu sesi ile de gelinlerin yaptığı yemekleri değerlendirdi. Bu durum başlarda komik anlara sahne olsa da olayı uzatması Hatice ve Özlem'i kızdırmaya başladı. Başak çok mutlu oldu ve mikrofonla konuşmaya devam etti. Hatice onu şov yapmakla suçladı. En sert tepkiyi onu mutfağından kovan Özlem gösterdi. Gün sonu değerlendirmesinde Hüsniye Hanımın yorumu ise herkesi çok güldürdü.Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12.45’te Kanal D’de.

6.6.2018Ekran
Kanal D yayın akışında bugün hangi programlar var İşte 5 Haziran Kanal D yayın akışı

Kanal D yayın akışında bugün hangi programlar var? İşte 5 Haziran Kanal D yayın akışı

Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalı Kanal D'nin yayın akışında bugün hangi programların yer aldığı, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kanal D'nin yayın akışını öğrenmek isteyen vatandaşlar, Kanal D yayın akışından canlı yayın bilgilerine bakmaya başladılar. Peki, Kanal D yayın akışında bugün neler var?

5.6.2018Televizyon
Başak’tan, Hatice ve Yurdanur’a iğneli mani

Başak’tan, Hatice ve Yurdanur’a iğneli mani

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’ ya bugün, Başak’ın iğneli manileri damgasını vurdu. 

5.6.2018Televizyon
Başaktan, gelinlere iğneli maniler

Başak'tan, gelinlere iğneli maniler!

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’ ya bugün, Başak’ın iğneli manileri damgasını vurdu. Yarışmacılar harıl harıl yemeklerini pişirdikleri sırada Başak, Fatih Bey’den bir istekte bulundu. Hatice ile Yurdanur için mani yazdığını ve okumak istediğini söyledi. Fatih Bey ve kendileri için mani yazılmasına şaşıran gelinler merakla Başak'ın ne yazdığını beklediler. Manilerin konusu ise, Hatice ve Yurdanur'un kaynanaları ile yaşadıkları ile ilgiliydi. Başak ilk önce Hatice'nin manisini okudu. Yazdığı mani ise, şöyleydi: "Ben bir karabiberim / Yuvarlanır giderim / Çok konuşma kaynana / Oğlunu alıp giderim." Hatice duyduğu maniye tebessüm etmekten kendini alamadı. Başak'ın, Yurdanur için yazdığı mani ise şöyleydi: "Sini sini şekerim / Üstüne şeker dökerim / Senin gibi kaynanayı / Çocuğum için çekerim." Yarışmacılar Başak'ın yazdığı manilerle biraz olsun keyifli anlar yaşadılar.

5.6.2018Magazin
5 TL için ölüyordu... Kanal D haber genç kızı buldu

5 TL için ölüyordu... Kanal D haber genç kızı buldu

Denizli’de 24 yaşındaki kuaför Mine Cankal, daha önce tartıştığı genç kızın kaşlarını aldı ve 5 lira istedi. Kanal D’nin özel haberine göre, parayı vermek istemeyen genç kız, Cankal’ı göğsü ve bacağından bıçakladı. Cankal, iki gün komada kaldı.

5.6.2018Gündem
Genç kız 5 lira için ölüyordu

Genç kız 5 lira için ölüyordu

Denizli’de 24 yaşındaki kuaför Mine Cankal, daha önce tartıştığı genç kızın kaşlarını aldı ve 5 lira istedi. Kanal D’nin özel haberine göre, parayı vermek istemeyen genç kız, Cankal’ı göğsü ve bacağından bıçakladı. Cankal, iki gün komada kaldı

5.6.2018Haber
Vatanım Sensin final fragmanı yayınlandı

Vatanım Sensin final fragmanı yayınlandı

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştıkları Vatanım Sensin dizisinin final fragmanı izleyicilerle buluştu. Tarihi sahneleriyle sık sık sosyal medyaya da konu olan Vatanım Sensin, yarın akşam 59. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek. Final bölümünde en çok merak edilen konu karısına gözü önünde işkence edilen Cevdet'in konuşup konuşmayacağı. Vatanım Sensin final fragmanı ve detaylar

5.6.2018Televizyon
Ekranların en çok konuşulan dizisi Diriliş Ertuğrul oldu

Ekranların en çok konuşulan dizisi Diriliş Ertuğrul oldu

Ekranların en çok konuşulan dizisi Diriliş Ertuğrul oldu

5.6.2018Merkez
Seni odamda istemiyorum sözü büyük tartışma çıkarttı

"Seni odamda istemiyorum!" sözü büyük tartışma çıkarttı

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’ da Hatice ve Yurdanur arasında oda tartışması yaşandı.

4.6.2018Televizyon
Haticenin, Yurdanura Seni odamda istemiyorum demesi büyük tartışma çıkarttı.

Hatice'nin, Yurdanur'a "Seni odamda istemiyorum!" demesi büyük tartışma çıkarttı.

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’ da Hatice ve Yurdanur arasında oda tartışması yaşandı. Yurdanur, Başak ile arasında yaşadığı sıkıntı yüzünden Hatice'nin odasına geçmişti. Fakat bugün ki programda Hatice, Başak’ı odasında istemediğini dile getirdi. Bu gergin konu gün sonu değerlendirmesine taşındı. Yurdanur'un kaynanası Suna Hanım, Hatice'nin bu tavrını sert bir dille eleştirdi. Kulisin tapusunun onda olmadığını söyleyen Suna Hanım ile Hatice arasında tartışma gergin devem etti.

4.6.2018Ekran
Hazal Kaya kimdir kaç yaşında Hangi dizilerde oynadı

Hazal Kaya kimdir kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

Hazal Kaya, yer aldığı projeler ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Adını tam anlamıyla Aşk-ı Memmnu isimli dizide duyuran Hazal Kaya, bu projenin ardından farklı yapımlarda da yer almıştır. Üniversiteyi İstanbul'da bitiren Hazal Kaya, keman ve bale dersleri de almıştır. Peki, Hazal Kaya kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, ünlü oyuncu hakkında detaylı bilgiler

4.6.2018Magazin
Kıbrısın sevilen ismi Saffet Soykal hayatını kaybetti

Kıbrıs'ın sevilen ismi Saffet Soykal hayatını kaybetti

KKTC’de televizyon canlı yayınlarında teknik ekiplere sinirlenerek renkli görüntülere imza atan gazeteci Saffet Soykal hayatını kaybetti.

3.6.2018Dünya
Arka Sokaklar zirvede

 Arka Sokaklar zirvede!

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar dün akşam (01 Haziran) yayınlanan bölümüyle adını yine zirveye yazdırdı.

2.6.2018Televizyon
Hayati döndü

Hayati döndü

“Hayati ve Diğerleri”, yaz ekranını renklendirmeye geliyor. Macera ile komediyi buluşturan dizinin yeni bölümleri çok yakında Kanal D’de başlayacak.

1.6.2018Televizyon
Hatice ve Cennet arasında “Bumerang” tartışması

Hatice ve Cennet arasında “Bumerang” tartışması

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’ da Hatice ve Cennet arasında gerginlik yaşandı.

30.5.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta’ da eski sevgili tartışması

Gelinim Mutfakta’ da eski sevgili tartışması

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’ da bugün eski sevgili tartışması yaşandı.

29.5.2018Ekran
Gelinim Mutfakta’da eski sevgili tartışması

Gelinim Mutfakta’da eski sevgili tartışması

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’ da bugün eski sevgili tartışması yaşandı.

29.5.2018Televizyon
Sette doğum günü sürprizi

Sette doğum günü sürprizi

Kanal D'nin yıllardır beğeniyle izlenen dizisi 'Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı 51 yaşına bastı.

29.5.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölümünde Cevdet infaz mı edilecek

Vatanım Sensin yeni bölümünde Cevdet infaz mı edilecek?

Vatanım Sensin 58. bölüm fragmanı yayınlandı. 31 Mayıs Perşembe tarihli Vatanım Sensin 58. bölüm fragmanına Filippos'un Cevdet'in başına silah doğrultması damga vurdu. Miralay Cevdet tutuklanıyor; Yunan Ordusu Kumandanı Filippos onu öldürecek kurşunu sıkmak için harekete geçiyor! Leon ise gece yarısı sokakta karşı karşıya geldiği Azize'nin başına silah doğrultuyor.

28.5.2018Televizyon
Yabancı Damat dizisi ne zaman yayınlanmıştı İşte Yabancı Damatın oyuncu kadrosu

Yabancı Damat dizisi ne zaman yayınlanmıştı? İşte Yabancı Damat'ın oyuncu kadrosu

Yayınlandığı dönem seyirci tarafından oldukça rağbet gören ve en çok izlenen yapımlar arasına giren Yabancı Damat'ın tekrar bölümleri yeniden yayınlanmaya başladı. Efsane dizinin yayınlanmasıyla birlikte, dizinin ilk olarak hangi yıl ekranlara çıktığı ve oyuncu kadrosu merak konusu oldu. İşte, Yabancı Damat hakkında merak edilen detaylar...

28.5.2018Televizyon
Serhat Osman Karagöz kimdir

Serhat Osman Karagöz kimdir?

Serhat Osman Karagöz’ün hayatına ilişkin detaylar merak konusu oldu. Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık ile 2015 yılında nikah masasına oturan Serhat Osman Karagöz, İlk olarak video paylaşım siteleriyle adını duyurmuş, 2010 yapımı Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin kadrosunda yer almıştı. İşte Serhat Osman Karagöz hakkında merak edilenler!

28.5.2018Kelebek
Bu hafta “Arka Sokaklar” ve “İstanbullu Gelin”de kimler neler giydi

Bu hafta “Arka Sokaklar” ve “İstanbullu Gelin”de kimler neler giydi?

Merakla takip ettiğimiz dizilerdeki oyuncular, performanslarıyla olduğu kadar şıklıklarıyla da konuşuluyor. İşte Ekranda farkıyla bu haftaki stilleri bulabileceğiniz adresler…

25.5.2018Televizyon
Mehmet Akif Alakurt şaşırttı... O eski halinden eser yok şimdi

Mehmet Akif Alakurt şaşırttı... O eski halinden eser yok şimdi

'Sıla' dizisi ile tanınan ardından rol aldığı 'Adanalı' dizisi ile de şöhretini pekiştiren Mehmet Akif Alakurt’un imajında değişikliğe gitti. 'Sıla' dizisi ile tanınan ardından rol aldığı 'Adanalı' dizisi ile de şöhretini pekiştiren Mehmet Akif Alakurt, ani bir kararla oyunculuk macerasını noktalamıştı. İşte Mehmet Akif Alakurt’un son hali ve hayatına ilişkin bilgiler!

24.5.2018Magazin
Hürriyet baskını: Yüzbaşıdan Üstünüze geleni sıkın emri

Hürriyet baskını: Yüzbaşıdan 'Üstünüze geleni sıkın' emri

15 Temmuz gecesi Hürriyet, CNN Türk ve Kanal D’nin bulunduğu kampusun işgal edilmesine ilişkin davanın gerekçeli kararında, sanıklardan eski yüzbaşı Süleyman Ahmet Kaya’nın askerlere, “Bir binaya gireceğiz, iki-üç kişiyi alıp çıkacağız, gittiğimizde üstünüze doğru gelenlerin ayağına sıkın, daha da yaklaşırsa üstüne doğru sıkmaya devam edin” dediği anlatıldı.

23.5.2018Gündem
Popstar 2018 birincisi kim oldu İşte şampiyon

Popstar 2018 birincisi kim oldu? İşte şampiyon

Kanal D'nin heyecanla takip edilen eğlence programı Popstar 2018'in kazananı belli oldu. Son ikiye Batuhan Öztürk ve Salih Zülüfoğlu kaldı. Yarışmayı kazanan Salih Zülüfoğlu 50 bin TL'lik ödülü kazandı.

23.5.2018Magazin
28 bin TLlik peçe

28 bin TL'lik peçe

Popstar yarışmasında jüri üyeliği yapan Diva Bülent Ersoy programa yüzünde Swarovski taşlarla süslü peçe ile katıldı.

23.5.2018Televizyon
Beyaz Show bitti iddialarına Kanal Dden açıklama

"Beyaz Show bitti" iddialarına Kanal D'den açıklama

22 yıldır Kanal D'de izleyici ile buluşan 'Beyaz Show'un yeni sezonda ekranda olmayacağı iddia edilmişti.

23.5.2018Televizyon
Ekranın en stil sahibi isimleri hangi adreslerden giyiniyor

Ekranın en stil sahibi isimleri hangi adreslerden giyiniyor?

Merakla izlediğimiz dizilerde hangi oyuncu nereden giyiniyor? İşte Ekranda farkıyla stillerini konuşturan isimlerin bu hafta tercih ettikleri adresler…

23.5.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk final fragmanı yayınlandı Aslı ölecek mi

Siyah Beyaz Aşk final fragmanı yayınlandı! Aslı ölecek mi?

Siyah Beyaz Aşk final fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının yayınlandığı günlere damga vuran yapımı Siyah Beyaz Aşk 32. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak.Final bölümünde izleyiciler, Aslı’nın ölüm kalım savaşına tanık olacak. İşte Siyah Beyaz Aşk final bölümünde ilk görüntüler!

22.5.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta’ da Kraliçelik tartışması

Gelinim Mutfakta’ da Kraliçelik tartışması

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’da bugün, taklit edildiğini düşünen Hatice, Başak'a kaynanası tarafından takılan hediyeyi eleştirdi.

22.5.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta’ da Kraliçelik tartışması

Gelinim Mutfakta’ da Kraliçelik tartışması

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’da bugün, taklit edildiğini düşünen Hatice, Başak'a kaynanası tarafından takılan hediyeyi eleştirdi.Hanife Hanım, gelini Başak'a üzerinde "Lezzetin Gerçek Kraliçesi" yazan bir kuşak taktı. Hanife Hanım’ın vermesinin nedenini ise, geçen hafta tüm kaynanalardan aldığı beş puan olarak söyledi. Bu kuşak diğer yarışmacılar tarafından alay konusu oldu. Çiğdem Hanım ve Hüsniye Hanım bu hediyeyi komik buldu. Fatih Ürek'in aklına ise, sünnette takılan maşallah kuşağı geldi. Hatice ise, kendisini taklit ettiğini düşündüğü Başak'ı sahte kraliçe olarak değerlendirdi.Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12.45’te Kanal D’de.

22.5.2018Ekran
Yeni proje için New York’ta

Yeni proje için New York’ta

KANAL D’nin fenomen programlarından “Beyaz Show”un sunucusu Beyazıt Öztürk, talk show’un sezon finali yapmasının ardından soluğu Amerika’da aldı.

21.5.2018Televizyon
Yurdanur ve Başak, Haticeyi Lezzetin Ağlak Hatçesi ilan etti

Yurdanur ve Başak, Hatice'yi "Lezzetin Ağlak Hatçesi" ilan etti

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’da bugün, Yurdanur ve Başak, Hatice’ye bir pankart hediye etti.

21.5.2018Televizyon
Dolgunun dozu kaçınca

Dolgunun dozu kaçınca

Magazin Konseyi, geçtiğimiz haftanın en çılgın, en orijinal, en cool ünlülerini seçti.

20.5.2018Magazin
İnsanlık Suçu final bölümü fragmanı yayınlandı

İnsanlık Suçu final bölümü fragmanı yayınlandı

İnsanlık Suçu dizisinin final bölümü fragmanı izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının cumartesi dizisi İnsanlık Suçu, 8. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak. Final bölümünde; Cemal, Suna'ya olan aşkını itiraf ediyor; tüm aile bu ilişkiye karşı çıkıyor. İşte İnsanlık Suçu final gelişmelerine dair detaylar!

19.5.2018Televizyon
Yabancı Damat ve Aşk-ı Memnu tekrar bölümleriyle yeniden Kanal D’de

Yabancı Damat ve Aşk-ı Memnu tekrar bölümleriyle yeniden Kanal D’de!

Kanal D’nin sevilen dizileri Yabancı Damat ve Aşk-ı Memnu 21 Mayıs-Pazartesi’den itibaren arka arkaya yeniden ekranda olacak.

18.5.2018Televizyon

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Cevdet'in kuvvacı olduğunu öğrenen Yunan Kumandanı Filippos, onu tutuklamak yerine göz hapsine almayı tercih etti. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.5.2018Televizyon
Yapacaksın Hatice

"Yapacaksın Hatice"

Hüsniye Hanım, gelini Hatice'yi motive etmek için üzerinde "Yapacaksın Hatice" yazısı olan bir mutfak önlüğü hediye etti.

17.5.2018Televizyon
Hüsniye Hanım, gelini Haticeyi motive etmek için üzerinde Yapacaksın Hatice yazısı olan bir mutfak önlüğü hediye etti

Hüsniye Hanım, gelini Hatice'yi motive etmek için üzerinde "Yapacaksın Hatice" yazısı olan bir mutfak önlüğü hediye etti

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’ya bugün, Hüsniye Hanım’ın gelini Hatice Hanım’a hediye ettiği mutfak önlüğü damga vurdu.Hüsniye Hanım, son haftalarda düşük puanlar alan gelini Hatice'yi çok moralsiz görmesi üzerine gelinine bir hediye verdi. Üzerinde kendi resmi ve "Yapacaksın Hatice" yazan bir mutfak önlüğünü gelinine hediye etti. Hatice bu hediyeye çok sevindi. Yemeğini, özen göstererek yapacağını söyledi. Hüsniye Hanımda gelininin bu istekli halini görünce hediyesinin anlamlı olduğunu düşünerek çok sevindi. Fakat, işler Hüsniye Hanımın verdiği düşük puan ile tersine döndü. Gelin ve kaynana gergin bir tartışmanın içine girdi. Yurdanur'un "Yapacaksın Hatice" eleştirisi ise, Hüsniye Hanımı çileden çıkardı. Hüsniye Hanım kendisine eleştiri getiren gelinlere laf yetiştirmekte zorlandı.Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12.45’te Kanal D’de.

17.5.2018Ekran
1 ayda 3 ödül

1 ayda 3 ödül

KANAL D’nin 12 sezondur beğeniyle izlenen fenomen dizisi “Arka Sokaklar” ödüle doymuyor.

17.5.2018Televizyon
Eliften kıskandıran hareketler

Elif'ten kıskandıran hareketler!

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’da bugün, Elif’in evlilik teklifi karikatürü ve beş taş yüzüğü konuşuldu.

16.5.2018Televizyon
Elifi kıskandıran hareketler

Elif'i kıskandıran hareketler

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı “Gelinim Mutfakta’da bugün, Elif’in evlilik teklifi karikatürü ve beş taş yüzüğü konuşuldu.

16.5.2018Ekran
Popstar 2018 bu akşam neden yok Popstar 2018in final bölümü ne zaman yayınlanacak

Popstar 2018 bu akşam neden yok? Popstar 2018'in final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Popstar 2018 yarışmasının Kanal D'nin yayın akışından çıkartılması kafalarda soru işareti bıraktı. Popstar 2018'in final bölümünün ie 16 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanması bekleniyordu. Peki, Popstar 2018 neden yok, bitti mi?

16.5.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Bir berberin vizyonu

Yazımın başlığına bakarak daha çok kültür-sanat üzerine yazıyorum diye Rossini'nin ünlü eseri “Sevil Berber”inden bahsedeceğimi düşünenler olabilir. Ama değil... Etiler'de tek şubeli bir dükkân işleten bir saç ustasından söz edeceğim: Adem Terzi…

19.5.2018