Gündem Haberleri

  Köprülerde 5 kaza

  hurriyet.com.tr
  15.08.2012 - 13:38 | Son Güncelleme:

  Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde sabah saatlerinden bu yana 5 kaza meydana geldi. Avrupa – Anadolu’da trafik durma noktasına gelirken, kazaları izleyen sürücüler nedeniyle ters yönde de trafik yoğunluğu oluştu.

  KÖPRÜLERDE KAZA ÜSTÜNE KAZA

  Boğaziçi Köprüsü Avrupa – Anadolu geçişinde sabah erken saatlerde servis otobüsü takla attı. Daha sonra 11:00 sularında köprü üzerinde iki otomobil çarpıştı. Yarım saat önce de köprü üzerinde iki kaza daha meydana geldi. Şu an itibariyle biri hariç, tüm kazalar kaldırıldı.

  GİŞELERDE KORKUTAN KAZA / WEB TV

  SÜRÜCÜLER İZLEDİ, TERS YÖNDE TRAFİK DURDU

  Kazalar nedeniyle Avrupa-Anadolu geçişinde trafik yoğunluğu yaşandı. Buna ek olarak, meydana gelen kazaları izleyen sürücüler yüzünden Anadolu-Avrupa geçişinde de trafiğin tıkanmasına neden oldu.

  Avrupa – Anadolu geçişinde, Boğaziçi Köprüsü’nün yoğunluğu Çağlayan’dan, Anadolu-Avrupa geçişinde ise Uzunçayır’dan başlıyor.

  BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ'NDE İKİNCİ KAZA / WEB TV

  FSM’DE ZİNCİRLEME KAZA

  Boğaziçi Köprüsü’nde kaza üzerine kaza meydana gelirken, kazalar nedeniyle sürücüler Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yöneldi. Ancak orada da kaza oldu. Avrupa – Anadolu geçişinde dört aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi. Trafik ekiplerinin anında müdahale ettiği kaza kaldırıldı. 


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı