Gündem Haberleri

  Güldüren gelin arabası yazıları

  AA
  09.08.2015 - 11:57 | Son Güncelleme:

  Dünyaevine girmeye hazırlanan kimi çiftler, gelin arabalarını nostaljik bebek, çiçek ve tüllerle süslemekle yetinirken, kimileri de en mutlu günlerinden farklı bir anı kalması için arabalarına birbirinden ilginç mesajlar yazmayı tercih ediyor.

  Evlenecek çiftlerin gelin arabalarına yazdırdıkları, "hayaldi gerçek oldu", "dünyalar sizin olsun, dünyalar güzeli benim oldu", "elveda whatsapp" "içişleri bakanımı aldım hükümeti kurmaya gidiyorum", "dünya o'ydu o da benim oldu", "anamın ilk ve son gelini", "sarıma lacivert oldun", "elveda tavuk döner", "game over", "aldık başa bela ama tatlı bela" gibi ilginç sözler görenleri gülümsetiyor.

  Güldüren gelin arabası yazıları

  Çiçekçilerin yoğun düğün mesaisi

  Dünyaevine girmeye hazırlanan çiftler için gelin arabası süsleyen çiçekçiler de ramazan ayının ardından artan düğünler nedeniyle yoğun günler yaşıyor. Çiçekçi yapan Yavuz İzmir, yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı'nın ardından düğün sezonunun hareketlendiğini belirtti.

  Güldüren gelin arabası yazıları

  Ramazan ayının 4-5 aylık düğün sezonunu ikiye böldüğünü ifade eden İzmir, "Ramazandan önce de kısa süreli bir yoğunluk yaşadık. Bir ay süren boşluğun ardından kasım ayına kadar sürecek bir yoğunluğa başladık. İşimiz özellikle hafta sonları gece geç saatlere kadar sürüyor" diye konuştu.

  Güldüren gelin arabası yazıları

  "Bazı damatlar, gelinle arasındaki bir espriyi yazdırıyor"

  Yavuz İzmir, haftada yaklaşık 10 araba süslediklerini, yoğunluk nedeniyle talebe yetişmekte zorlandıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

  Güldüren gelin arabası yazıları

  "Kimi çiftimiz kendi beğendiği çiçek ve renkte aracını süsletmek istiyor, kimileri de işi bize bırakıyor. Gelin arabasına ilginç ve romantik sözler yazdıranlar da oluyor. Bazıları da bize soruyor. 'Sizce ilginç ne yazdırabilirim?' diye bize soran müşterilerimiz için kartlar hazırladık. Beğenenler olduğunda onları da süslemede kullanıyoruz. Bazı damatlar gelin hanımla arasındaki bir espriyi yazdırıyor, bazıları da dikkat çekici, sıra dışı sözler yazdırıyor. Ama çoğunlukla bu yazılar geline sürpriz amaçlı yapılıyor. Çiftler, yazdırdıkları, 'elveda tavuk döner', 'sarıma lacivert oldun', 'elveda 10 bin SMS' gibi sıra dışı sözler yazdırarak hayatlarındaki en mutlu günlerine biraz daha renk katmak istiyor. Bu yazılar, çiftler arasında ilginç bir anı olarak kalıyor."

  Güldüren gelin arabası yazıları

  İzmir, çiçek tercihlerinin ise söz, nişan, düğün ve sünnet düğünü merasimine göre değiştiğini, gelin çiçeği ve araba süslemelerinde artık canlı çiçeğin daha çok tercih edildiğini sözlerine ekledi.

  Etiketler: mesaj , son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı