GeriGündem Geçen hafta bunlar konuşuldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Geçen hafta bunlar konuşuldu

Geçen hafta bunlar konuşuldu

TÜRKİYE'DEN
----------------------------------

ÜSTSÜZ DJ NİKİ TÜRKİYE'Yİ ÇOK SEVDİ

Geçen hafta bunlar konuşuldu

NİKİ'NİN NEFES KESEN ŞOVUNDAN UNUTULMAZ ANLAR_ Video

NİKİ'NİN PERFOMANSINDAN FOTOĞRFLAR

İstanbul, Mersin ve Ankara’dan sonra Eskişehir’e gelen DJ Niki Belucci, Hayal Kahvesi’ndeki yarı çıplak şovuyla nefesleri kesti. Eskişehir Hayal Kahvesi’nde Niki Belucci’nin gösterisini çok sayıda kişi izledi. Gösterisinde zaman zaman şarkılar da söyleyen Belucci, programının ortalarında belden üstündeki giysilerini çıkartıp yarı çıplak kaldı.Üstsüz DJ olarak anılan Niki Belucci, sahnedeki gösterileriyle Eskişehirli hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı.


"AŞK ÜÇGENİ"NDE İŞLER KARIŞTI

NAZİRE HANIM'IN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLERİ- Video

Geçen hafta bunlar konuşuldu

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, eşi Nazire Hanım ve yasak aşk yaşadığını itiraf ettiği sevgilisi Deniz Seki arasındaki aşk üçgeni geçen hafta da epey hareketliydi. İlk haber Şenlendirici cephesinden geldi. Eşi ve eşinin yakınları ile kavga eden Hüsnü Şenlendirici karakolluk oldu. Kavgada silah kullandığı iddia edilen Hüsnü Şenlendirici gözaltına alındı.

Sonra olay bir şekilde tatlıya bağlandı.B:u kez de Nazire Hanım'ın sözleri ortalığı karıştırdı. Hüsnü Şenlendiric'nin 'boşanacağım' açıklamasından sonra  Hazire Hanım:"En çok Hüsnü'ye üzülüyorum. Deniz Hanım kocama çok aşık bunu biliyorum. Ben de çocuklarının anası ve kaç yıllık karısıyım" dedi.

Bu aşk üçgeninde haftaya noktayı koyan ise Hüsnü Şenlendirici'nin eşi Nazire Hanım'ın bir magazin programına yaptığı açıklamaydı. İşte o çarpıcı video:  


GAMZELİ YAZAR ESKİ EŞİNE DÖNDÜ

Geçen hafta bunlar konuşuldu

İŞTE EVLİLİĞİ BİTİREN POZLAR - Foto-galeri

"Gamzeli aşıklar" İclal Aydın ve Tuna Kiremitçi'nin boşanacağı haberi geçen haftanın da en çok konuşulan olaylarından biriydi. Daha sonra ortaya atılan söylenti ise ortalığı iyice karıştırdı. Buna göre Tuna Kiremitçi 5 ay evli kaldığı İclal Aydın'dan ayrılıp eski eşi Yasemin'e dönüyordu. Bu ayrılığa Kiremitçi'nin bir dergi için eski eşi ve küçük oğlunun fotoğraflarını çekmesi ayrılık nedeni olarak göterildi. Ancak İclal Aydın;  "Ben de bir anneyim bütün bu olanlar beni de çok üzüyor" açıklamasını yaptı.

Gamzeli aşıklar cephesinden son haberler şimdilik bu kadar. Bakalım önümüdeki günler onlara ne getirecek.


HAYATINDA BİRİ Mİ VAR SÖZÜ AYRILIK GETİRDİ

Geçen hafta bunlar konuşuldu

BU MUTLULUK ARTIK GEÇMİŞTE KALDI- Foto-galeri

Hande Ataizi ile Fazıl Say'ın beraberliği, kıskançlık yüzünden bitti.

Ünlü piyanistin, bir gece kulübünde sevgilisi Ataizi ve arkadaşlarının da olduğu sohbetten sonra sevgilisinin telefonuna "Hayatında biri mi var" diye mesaj geçmesi ipleri kopardı.
 
Beş ay önce birlikte olmaya başlayan ve aşklarını Cemal Süreya'nın, "Bu Bizimki" şiiriyle anlatan Hande Ataizi ile ünlü piyanist Fazıl Say'ın sürpriz ayrılığı, sanat dünyasını hareketlendirdi. Çiftin son bir aydır sürekli tartıştıkları konuşulurken, Fazıl Say'ın aşırı kıskançlıklarından dolayı ayrıldıkları iddia edildi. Bardağı taşıran son tartışma ise, geçtiğimiz günlerde bir gece kulübünde yaşandı. Olay, şöyle gelişti: Hande Ataizi-Fazıl Say çifti, yakın arkadaşlarıyla beraber bir gece kulübüne eğlenmeye giderler. Her konuda fikir alışverişinin yapıldığı neşeli ve keyifli geçen gecede çiftler, sadakat ve aldatma üzerine de konuşmaya başlarlar. İşte her şey bu konuşmadan sonra gelişir. Ataizi'nin, "Kadın için para pul önemli değildir. Kadın, sevdiği adamda şevkat bulamayınca gider" sözünü kafasına takan Say, o gece sessiz kalmayı tercih eder. Ataizi'nin mutsuz olduğunu düşünen Say, bir gece, Mardin'de dizi çekiminde olan Ataizi'nin telefonuna, "Hayatında biri mi var" yazılı bir mesaj gönderir. Çift arasındaki ilk büyük tartışma, bu mesajla başlar. Güzel oyuncu uzun bir süre alttan almaya çalışsa da Say'ın kıskançlıklarından bunalır. Say'ın Mardin'deki dizi çekimleri yüzünden Ataizi'ne telefonla ulaşamaması, bunu farklı algılayıp ünlü oyuncunun hayatında başka birinin olduğunu düşünmesi ayrılığı hızlandırır. Mesajın ardından Fazıl Say'ın konuşmalarındaki üslubun değiştiğini ve İlişkilerinde güvensizlik olduğunu fark eden Ataizi, Say'la konuşarak, beraberliği noktalamaya karar verir...


PIRLANTA YATAKTA YATTIM

Geçen hafta bunlar konuşuldu

TUĞBA ÖZAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Manken Tuğba Özay'ın açıklamaları geçen haftanın en ok konuşular olaylarından biriydi. Altın kaplama yatakta poz veren Tuğba Özay, "Ben daha önce de pırlanta yatakta bulundum" dedi. Şanlıurfa'da bir mobilya mağazasının açılışında 27 bin YTL değerindeki, bazı bölümleri altın kaplama yatakta Esra Eron'la birlite poz veren manken Tuğba Özay, “Urfa'da bu yatak gider. Bütün aşiret ağaları zengin, ben daha önce pırlanta yatakta bulundum” dedi.
 


KİMİN SİLİKONU DAHA GÜZEL

Geçen hafta bunlar konuşuldu


TUBA ÖZAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÇAĞLA ŞİKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Tuğba Özay geçen hafta başka bir açıklamasıyla da gündemdeydi. ABD'den getirtilen göğüs büyütücü bir kapsülün tanıtımında görev alan manken Tuğba Özay konuşunca ortalık birbirine girdi. Podyumların ve sahnelerin ünlüleri arasında "silikon savaşları" başladı.

Özay "BU firma yetkilileri tanıtım için beni seçti. Çünkü göğüslerim doğal, silikon yok" dedi.

Tanıtım sırasında "Bu ürünü Hülya Avşar ve Lerzan Mutlu'ya da tavsiye ediyorum" diyen Özay silikonlu ünlüler hakkında da ilginç açıklamalar yaptı.

Özay'a göre Deniz Akkaya'ya silikon yakışıyor. Demet Akalın ve Çağla Şikel'de hiç iyi durmuyor. Özay, meslektaşladı Akalın ve Şikel'de silikonların güzel görünmemesinin sebebini 'Göğüs kafesleri çok biçimsiz olduğu için' diyerek açıkladı.

Özay "Bülent Ersoy'un silikonlarının Ebru Gündeş'inkilerden daha iyi durduğunu da sözlerine ekledi.


REYTİNG İÇİN STRİPTİZ YAPTI

DOĞA BEKLERİZ'İN STRİPTİZ GÖSTERİSİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kulaklarını Japon yapıştırıcıyla yapıştırması, göğüslerini bantlaması, boşanması, tacize uğraması derken manken Doğa Bekleriz ğeçen hafta bambaşka bir konuyla gündemdeydi. Güzel manken katıldığı Bak Kim Dans Ediyor programının istenen izlenme düzeyinin yakalayabilmesi için striptiz göerisi yapacağını ilan etti ve bunu gerçekten yaptı da.

Bu arada Bekleriz, yeniden evleneceğinin sinyallerini verdi. Bekleriz, "Çocuk yapma arzularım depreşti...Tekrar evlenmeyi düşünüyorum. Ben düzensiz bir hayat yaşamak istemiyorum. Karşıma düzgün bir insan çıkarsa tabii ki evlenirim. Ben evliliğe küsemiyorum" dedi.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle