Gündem Haberleri

  Evlada son bakış... Berna Yılmaz'ın yürek yakan hali

  Hürriyet Haber
  18.12.2017 - 12:50 | Son Güncelleme:

  Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, İstanbul Üsküdar'da öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Genç yaşta yaşamını yitiren Yavuz Yılmaz'ı son yolculuğuna uğurlamaya birçok kişi geldi. Oğlunun cenazesinin getirildiğini gören Berna Yılmaz'ın, uzanıp evladının tabutuna dokunduğu anlar yürek yaktı. Ağlamaktan bitkin bir halde olduğu gözlenen Berna Yılmaz, cami avlusuna kadar oğlunun tabutunun arkasından yürüdü.

  Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, cumartesi günü babasının silahıyla kendini vurarak hayatına son vermişti. Yavuz Yılmaz'ı son yolculuğuna uğurlamaya birçok kişi geldi.

  Mesut Yılmaz son yolculuğuna uğurlanıyorEski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, İstanbul Üsküdar'da öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Genç yaşta yaşamını yitiren Yavuz Yılmaz'ı son yolculuğuna uğurlamaya birçok kişi geldi. Oğlunun cenazesinin getirildiğini gören Berna Yılmaz'ın, uzanıp evladının tabutuna dokunduğu anlar yürek yaktı. Ağlamaktan bitkin bir halde olduğu gözlenen Berna Yılmaz, cami avlusuna kadar oğlunun tabutunun arkasından yürüdü.

  Mesut Yılmaz sabah erken saatte Şişli'deki hastaneye diğer oğlu Hasan Yılmaz ile birlikte giderek cenazeyi aldı. Bitkin bir halde görünen Mesut Yılmaz oğlunun cenaze aracıyla camiye geldi. Cami avlusuna cenaze taşınırken Mesut Yılmaz ön taraftan tabuta omuz verdi. O sırada Berna Yılmaz camii avlusunun girişinde bekliyordu.

  Yavuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı... İmam bu şiiri okuduYavuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı... İmam bu şiiri okudu

  Oğlunun cenazesinin geldiğini gören Berna Yılmaz uzanıp tabutuna dokundu. Ağlamaktan gözleri şişmiş olan Berna Yılmaz, cami avlusuna kadar oğlunun tabutunun arkasından yürüdü.

  Evlada son bakış... Berna Yılmazın yürek yakan hali

  EMİNE ERDOĞAN TESELLİ ETTİ

  Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Yılmaz ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu. Emine Erdoğan'ın Berna Yılmaz'ı sarılarak teselli ettiği görüldü.

  Evlada son bakış... Berna Yılmazın yürek yakan hali

  Evlada son bakış... Berna Yılmazın yürek yakan hali

  Yavuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlanıyorYavuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlanıyor

   

  Yavuz Yılmaz'ın cenazesine gelenlerden açıklamalarMesut Yılmaz sabah erken saatte Şişli'deki hastaneye diğer oğlu Hasan Yılmaz ile birlikte giderek cenazeyi aldı. Bitkin bir halde görünen Mesut Yılmaz oğlunun cenaze aracıyla camiye geldi. Cami avlusuna cenaze taşınırken Mesut Yılmaz ön taraftan tabuta omuz verdi. O sırada Berna Yılmaz camii avlusunun girişinde bekliyordu. Oğlunun cenazesinin geldiğini gören Berna Yılmaz uzanıp tabutuna dokundu. Ağlamaktan gözleri şişmiş olan Berna Yılmaz, cami avlusuna kadar oğlunun tabutunun arkasından yürüdü.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı