Gündem Haberleri

  Erzurum eksi 17 derece

  İHA
  14.12.2017 - 07:36 | Son Güncelleme:

  Gece saatlerinde eksi 17 dereceyi gören Erzurum’da yol kenarlarında bulunan ağaçlara düşen kırağı adeta görsel şölen oluşturdu.

  Vatandaşlar oluşan doğa güzelliğini yakından görebilmek için araçlarını durdurup, o anı ölümsüzleştirdi. Oluşan doğa güzelliğini yakından görme fırsatı bulan vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

  Erzurum eksi 17 dereceGözün görebildiği her yerin beyaza büründüğü alanlarda dağlarla birleşen düzlük ova içerisinde bulunan birkaç ağaçta adeta dağ ve ovanın beyazlığını bozmamak için beyaza bürünmüş bir görüntü oluşturuyor.

  Erzurum eksi 17 dereceKırağı düşen ağaçların görüntüsü görenleri büyülerken bu manzaraya tanıklık eden vatandaşlar, “Erzurum kış aylarında büründüğü beyaz ile doyumsuz manzaralar oluşturuyor bu da onlardan sadece birisi. Soğuk havaya aldırış etmeden bu manzara saatlerce seyredilebilir” dedi.

  Erzurum eksi 17 derece
  Öte yandan bölgede gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında olmak üzere Erzurum ve Ardahan’da 17, Ağrı’da 15, Kars’ta 14, Erzincan’da 4 ve Iğdır’da 2 derece ölçüldü.

  Erzurum eksi 17 derece
  Erzurum’da sabah saatlerinde görülen yoğun sis dolayısıyla uçak seferleri aksadı. İstanbul ve Ankara’dan gelen uçaklar yaklaşık 1,5 saat rötarlı Erzurum’a iniş yapabildi.

  Erzurum eksi 17 derece
  Yetkililer, bölgede kuvvetli buzlanma ve don olayıyla yer yer sis ve pus hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyardı.
  Erzurum eksi 17 derece

   

  Erzurum eksi 17 derece
  Erzurum eksi 17 derece

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı