Gündem Haberleri

  Bu görüntü kenti karıştırdı... Memurların yaşlı kadına davranışı tepki çekti

  İHA
  13.12.2017 - 15:16 | Son Güncelleme:

  Şanlıurfa’da mesai bitmeden memurların sistemi kapattığı iddiası ortalığı karıştırdı. Cep telefonuyla görüntülenen işlem tartışmasında görevli, merhamet dileyen yaşlı kadına yönelik davranışları sosyal medyada tepki çekti.

  Şanlıurfa'da mesai bitmeden sistemi kapattığı iddia edilen nüfus müdürlüğünde memurlar ile yaşlı kadın arasında yaşanan diyaloglar tepkilere yol açtı.

  Edinilen bilgiye göre olay, Eyyübiye Nüfus Müdürlüğünde yaşandı. İddiaya göre, mesai saatleri içerisinde komşusunun yardımıyla işlemlerini yapmak üzere müdürlüğe gelen yaşlı kadın saat 16.55 olmasına rağmen memurlar tarafından sistemin kapatıldığı öne sürülerek yarın gelmesi isteniyor.

  Bu görüntü kenti karıştırdı... Memurların yaşlı kadına davranışı tepki çekti

  Cep telefonuyla görüntülenen diyaloglar yaşlı kadının komşusu olduğu ileri sürülen kişi tarafından çekilirken, görüntülerde merhamet dileyen yaşlı kadına bir kadın memur ise gülümseyerek cevap veriyor. Yaşlı kadın ve yanındakilerin tüm ısrar ve merhamet talebine rağmen görevliler ve amirleri olduğu ileri sürülen kişiler tarafından ısrarla sistemin kapalı olduğu söylendi.

  Kurum çalışanları sistemi 17:02'de kapattıklarını belirtirken, görüntüleri sosyal medyada izleyen bir çok kullanıcı ise diyaloglara tepki gösterdi.

  Etiketler: görüntü , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı