Gündem Haberleri

  Aralık ayında Bursa'da sıcaklık rekoru kırıldı, ağaçlar çiçek açtı

  İHA
  15.12.2017 - 10:17 | Son Güncelleme:

  Bursa'da Aralık ayında kar ve soğuk hava bekleyen vatandaşlar, ağaçların çiçek açtığını görünce neye uğradığını şaşırdı.

  Meteoroloji verilerine göre Bursa'da hafta sonu aralık ayı sıcaklık rekoru kırılacak. Aralık ayının ortalarına geldiğimiz bugünlerde Türkiye'de hava sıcaklıkları 20 derecenin üzerinde seyrediyor.

  Aralık ayında Bursada sıcaklık rekoru kırıldı, ağaçlar çiçek açtıBu durum aralık ayında ağaçların çiçek açmasına sebep oldu. Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi ağaçları şaşırttı.

  Aralık ayında Bursada sıcaklık rekoru kırıldı, ağaçlar çiçek açtıKışın Bursa'da ağaçların çiçek açtığına ilk kez şahit olduklarını belirten vatandaşlar, aralık ayında kar ve soğuk hava beklerken ağaçların çiçek açmasıyla karşılaştıklarını söyledi.

  Aralık ayında Bursada sıcaklık rekoru kırıldı, ağaçlar çiçek açtıMeteoroloji Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde yer alan bilgiler de güzel havaların bir süre daha devam edeceğini gösteriyor. Özellikle Bursa’yı 15 Aralık Cuma ve 16 Aralık Cumartesi günleri tarihi bir sıcaklık bekliyor.

  Aralık ayında Bursada sıcaklık rekoru kırıldı, ağaçlar çiçek açtıMeteoroloji verilerine göre Bursa, 15 Aralık Cuma günü 20, 16 Aralık Cumartesi günü ise 21 dereceyi görecek. Aralık ayında yalancı bahara aldanan ağaçlar şehri çiçeklerle donattı. Bu durum ise en çok arılara yaradı. Çiçek açan ağaçlara hücum eden arılar çiçeklerde bulunan çiçek özlerini almak için bir biriyle yarıştı.

  Aralık ayında Bursada sıcaklık rekoru kırıldı, ağaçlar çiçek açtı

  Aralık ayında Bursada sıcaklık rekoru kırıldı, ağaçlar çiçek açtı

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı