Gündem Haberleri

  Fıskiyenin neden kaldırıldığını yeni başkan açıkladı

  aa-genel
  15.11.2017 - 13:57 | Son Güncelleme:

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Tuna, "Fıskiyenin ününü bilemiyorum. Geçen Sayın Bakanımız geldiğinde trafikte bir sıkışıklık oldu. Araçların manevra yapamaması yönünde sıkıntı olduğundan dolayı kaldırıldı. Geçmişiyle ilgili bir malumatımız yok. Uygun olan yere gidecek." dedi.

  Tuna, Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu'nda, Ankara ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) yönetici ve üyelerini kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tuna, güzel hizmetlere vesile olmak istediğini, el birliğiyle Ankara'yı iyi yerlere getireceklerini söyledi.

  Bugüne kadar yapılan hizmetlerin de olduğunu aktaran Tuna, "Bu hizmetlerden dolayı Melih Gökçek'e teşekkür ediyorum. Onun da büyük hizmetleri oldu. Bu bir bayrak yarışı. Bundan sonra biz de elimizden gelen bütün imkanları kullanarak hizmetimizi sürdüreceğiz." diye konuştu.
  AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman da Başkan Tuna'ya hayırlı olsun dileklerini iletti.

  Tuna'ya yeni görevinde başarı dileyen Yaman, "Başkanımızı daha önceden biliyor ve tanıyoruz. Her daim bizim yanımızda oldu. AHİD olarak her zaman başkanımızın yanında olacağız. Ankaramız için yapacağı her türlü hizmette yanında yer alacağız." ifadelerini kullandı.

  "Fıskiye uygun yere gidecek"

  Bir gazetecinin Ankara Büyükşehir Belediyesi binası önündeki fıskiyenin kaldırılmasına ilişkin sorusuna Tuna, "Fıskiyenin ününü bilemiyorum. Geçen Sayın Bakanımız geldiğinde trafikte bir sıkışıklık oldu. Araçların manevra yapamaması yönünde sıkıntı olduğundan dolayı kaldırıldı. Geçmişiyle ilgili bir malumatımız yok. Uygun olan yere gidecek." cevabını verdi.

  Meşhur fıskiye gittiMeşhur fıskiye gitti

  Gökçekin bürokratlarına ilk neşter: Çok sayıda üst düzey bürokratın istifası kabul edildiGökçek'in bürokratlarına ilk neşter: Çok sayıda üst düzey bürokratın istifası kabul edildi

  Ankarada gecenin bombası: Yeni başkan tüm müdürlerin istifasını istediAnkara'da gecenin bombası: Yeni başkan tüm müdürlerin istifasını istedi

  .

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Etiketler: Mustafa Tuna , fıskiye
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı