Ege Haberleri

EGE

  EMGD'nin onur gecesi

  Hürriyet Haber
  16 Eylül 2014 - 01:23Son Güncelleme : 15 Eylül 2014 - 12:33

  Ege Magazin Gazetecileri Derneği (EMGD) tarafından gelenekselleştirilen İzmir'in onurları 2014 Ödül töreni Perşembe günü Alsancak tarihi Havagazı Fabrikası'nda gerçekleşecek.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İlkerler Otomotiv işbirliğiyle hazırlanan gecede İzmirli seçkin müzisyenlerden oluşan Aegean Band müzikleriyle, Ottoman Tiyatral Dans Topluluğu ise çok özel danslarıyla renklendirecek.
  Gece ile ilgili bilgi veren Ege Magazin Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kurt, İnsanları yaşarken ödüllendirmek adına düzenlenen gece ile bu güne kadar Zühal Yorgancıoğlu, Selçuk Yaşar, Lucien Arkas, Yılmaz Özdil, Nail Özkardeş, Özdemir Nutku, Abdullah Kavuk, Ayşe Mayda ve Alex Baltazzi gibi isimlere İzmir'in Onur'u ödülü verdiklerini söyledi.
  Kurt, "Her etkinliğimizde İzmir'in özel bir orkestrası sahne alarak en güzel şarkılarını seslendirdi. Bu kez ise yine İzmirli popüler bir orkestra; Adnan Bulu ve Tanju Kumbaracıoğlu'nun kurucusu olduğu Aegean Band sahne alacak ve Ege'nin iki yakasının şarkılarını seslendirecek. İzmirli başarılı dansçı Levent Yılmayan'ın kurucusu ve Genel Sanat Yönetmenliğini yaptığı Ottoman Tiyatral Dans Topluluğu geceye özel hazırladığı programını sunacak. Bu gece ile doğaya olan sevgi ve saygımızı göstermek adına karar aldığımız Urla'nın Kadıovacık Köyü civarında EMGD Ormanı'nın startını vereceğiz ve doğal olarak ilk fidanlar gecenin destekçileri İzmir Büşükşehir Belediyesi, İlkerler Otomotiv'in yanısıra Bizimizmir, Millenium & Exixsiz, Megatek, Medyatek ve Abi Reklam adına dikilecek. Ödüllere gelince ise bu yıldan itibaren ödül verilecek kişiler kendileri bilecek, diğer herkese sürpriz olacak" dedi.
  Tören Medyatek tarafından www.bizimizmir.tv'den naklen yayınlanacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı