GeriEğitim Üniversitede inşaat mühendisliği tartışılacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üniversitede inşaat mühendisliği tartışılacak

Üniversitede inşaat mühendisliği tartışılacak

Bir vakıf üniversitesinin inşaat mühendisliği bölümünün düzenlediği ‘İnşaat Mühendisliği Sektörünün Dünü, Bugünü ve Yarını’ adlı seminer, 12 Mayıs’ta saat 14.00-15.00 arasında gerçekleştiriliyor.

Bir vakıf üniversitesinin inşaat mühendisliği bölümünün düzenlediği seminere TEPE İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz konuk oluyor. Atılım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nün düzenlemiş olduğu ‘İnşaat Mühendisliği Sektörünün Dünü, Bugünü ve Yarını’ adlı seminer, 12 Mayıs’ta saat 14.00-15.00 arasında gerçekleştiriliyor. Etkinliğe konuşmacı olarak katılacak olan TEPE İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, Atılım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Cevdet Kösemen Konferans Salonunda katılımcıların inşaat mühendisliği sektörüne ilişkin bilgilendirerek soruları cevaplayacak.

Atila Kemal Oğuz kimdir?

Kuleli Askeri Lisesi’nden 1982 yılında, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Executive MBA Yüksek Lisans programını ve  Michigan Üniversitesi’nde Küresel Rekabet Stratejileri programını tamamladı. Sektörün saha mühendisliğinden başlayarak, planlama mühendisi, şantiye şefi, proje müdürü, proje koordinatörü ve genel müdürlük görevlerinde bulundu. Şirketin, kurumsal kültürünün gelişimi, değişim stratejileri, yatırım ve taahhüt projelerinin yönetiminden sorumlu. Tepe İnşaat’ı insan ve müşteri odaklı, çalışanlarını eğiten bir şirket olarak tanımlıyor. Yurtdışı müteahhitlik sektöründe, Hırvatistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Almanya, Irak, Afganistan ve Türkmenistan gibi ülkelerde üstyapı ve endüstriyel yapılar, Türkiye’de yatırım projeleri ağırlıklı çalışma deneyimi olan Atila Kemal Oğuz, 2010 yılından bugüne, Tepe İnşaat Genel Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle