Ege Haberleri

  Çocuklar doyasıya eğlenecek

  Hürriyet Haber
  25.08.2014 - 01:14 | Son Güncelleme:

  83'ÜNCÜ İzmir Enternasyonal Fuarı'nda çocuklara yönelik birçok etkinlik yer alacak. 29 Ağustos-7 Eylül 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek İzmir Enternasyonal Fuarı'nda, çocuklar doyasıya eğlenecek.


  2 Eylül 2014 Salı günü, Tansaş Sponsorluğunda; " Pepe Gösterisi" yeraltı otopark üstü çim alanda gerçekleştirilecek. Çocuklara özel Fuar göl yanı çim alana kurulan "Fuar Çocuk Köyü" etkinliği İZFAŞ tarafından İZELMAN Anaokulu işbirliğinde organize ediliyor. Fuar Çocuk Köyü'nde 3 ile 7 yaş arası çocuklara özel eğitimler, kumaş boyama, yüz boyama, resim ve müzik gibi aktivitelerle çocuklar için fuar bir bayram havasında geçecek. İZELMAN Anaokulları güvencesi ile çocuğunuzu bırakıp Fuar'ı rahatça gezebilme imkânı Fuar Çocuk Köyü'nde olacak.
  Türkiye'nin Cumhuriyet ile yaşıt kulübü Altınordu fuar alanında kuracağı çocuk kulübü ile her yaştan katılımcıya spor dolu saatler geçirecek. Kapalı tenis kortu yanı çim alana dev bir şişme futbol sahası kurularak 1980'li yılların unutulmaz mahalle maçları; "3 Korner, 1 Penaltı, Mahalle Maçları, Penaltı Yarışması, Çocuk Aktivite Alanı, Anne Aktivite Alanı" gibi etkinlikler her gün fuar ziyaretçilerine eğlenceli vakitler yaşatacak. 5 no'lu hol arkası çim alanda yer alacak Cornetto Band etkinliğinde, Cornetto ile Karaoke ve eğlenceli aktiviteler fuar ziyaretçileri ile buluşacak. Mogambo arkası çim alanda Aslan Max; film gösterimleri, yüz boyama, cut out max fotoğraf çekimi ve birbirinden eğlenceli aktiviteler ile minik fuar ziyaretçilerini ağırlayacak.
  İzmir Bisiklet Derneği İşbirliği ile bisiklet eğitimleri, yarışları ve İZULAŞ Atlı Gezi Parkuru etkinliği ile çocuklar için fuar bir bayram havasında geçecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı