GeriDünya Suudi Prens 500 bin eurosu çalındı, 'vakti yok' diye şikayetçi olmadı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  47
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Suudi Prens 500 bin eurosu çalındı, 'vakti yok' diye şikayetçi olmadı

Suudi Prens 500 bin eurosu çalındı, 'vakti yok' diye şikayetçi olmadı
refid:27054176 ilişkili resim dosyası

Paris’te konvoyuyla seyir halindeyken uğradığı silahlı saldırı sonucu soyulan Kral Fahd’ın küçük oğlu Suudi Arabistan Prensi Abdülaziz Bin Fahd’ın saldırganlardan şikayetçi olmadığı belirtildi. İspanyol El Pais gazetesi, Prensin Ibiza tatilini ertelememek için polise giderek ifade vermeyi reddettiğini yazdı.

Gece hayatına düşkünlüğü ve organize ettiği eğlencelerle gündeme gelen, merhum Kral Fahd’ın en sevdiği çocuğu olan Prens Abdulaziz’in tam bir Ibiza hayranı olduğu ortaya çıktı.

Gazete, dünyanın en uzun ve en geniş yatına sahip olan Prens’in saldırı sonrası şoku hemen üzerinden attığı ve Ibiza adasına giderek stres atmaya başladığını belirtti.

Suudi Prens 500 bin eurosu çalındı, vakti yok diye şikayetçi olmadı

Abdülaziz’in kaybettiği paranın önceki haberlerde belirtildiği gibi 150 bin euro değil, 500 bin euro olduğunu hatırlatan gazete bunun prensin sadece bir haftalık harcamasına denk geldiğinden üzerinde pek fazla durmadığını ifade etti.

Suudi Prens 500 bin eurosu çalındı, vakti yok diye şikayetçi olmadı Paris’te Suudi prensin konvoyuna saldırdılar

Fransız polisinin Abdulaziz’in şikayetçi olmamasına rağmen soruşturma başlatıldığı ve sayıları 6 ile 8 arasında olan saldırganların yakalanması için bölgede operasyonlar yürüttüğü belirtiliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle