« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş Serpil Hamdi Tüzün'ü unuttu

Beşiktaş Kulübünün tarihine adını altın harflerle yazdıran Serpil Hamdi Tüzün'ün Vodafone Arena'nın açılışına çağrılmadığı ortaya çıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü'nün spor, siyaset, sanatçı ve iş dünyasından dünyasından bir çok önemli ismi davet ettiği Vodafone Arena Stadı'nın açılışına siyah-beyazlı kulübün tarihine adını altın harflerle yazdırmış Serpil Hamdi Tüzün'ü davet etmediği ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış konuşmasında isminin altını bir kaç kez çizerek vefa örneği gösterdiği Tüzün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ederek, "Beni unutmadığı ve onurlandırdığı için cumhurbaşkanına teşekkür ederim" dedi.

Vodafone Arena borsayı da salladı
Vodafone Arena borsayı da salladı
Ve Vodafone Arena açıldı

Beşiktaş'ın yanı sıra futbol dünyasından birçok farklı ismin davet edildiği tarihi günde yer almayan Tüzün, "Orada olmak isterdim ama bir davet gelmedi. Sağlık olsun. Mevcut yönetim kurulu bir taraftan takımı iyi bir noktada tutmaya çalışırken bir taraftan da kulübe böyle bir stad kazandırdı. Bu yoğunluk içinde bunlar olur. Ben onlara bu yüzden zarar gelmesini istemem. Stadı henüz gördüm inşallah nasip olursa bir gün gidip görmek isterim. Cumhurbaşkanının benden bahsetmesi açıkçası beni hem şaşırttı hem de mutlu etti. Kendisinden Allah razı olsun" dedi. (Sporx)

Yıldırım Demirörenden gülümseten gafYıldırım Demirören'den gülümseten gaf!


Bunları da Beğenebilirsiniz