GeriAvrupa Herkesin favorisi mavi gözlü esmerler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Herkesin favorisi mavi gözlü esmerler

Herkesin favorisi mavi gözlü esmerler
refid:30037406-spot ilişkili resim dosyası

Popüler arkadaşlık sitesi Match.com’un kullanıcıları arasında yaptığı anket erkekler için ideal kadının kahverengi uzun saçlı, mavi gözlü bir doktor olduğunu ortaya çıkarttı.

Ankette erkeklerin bir kadında en çekici bulduğu mesleğin doktorluk olduğu da görüldü. Bekar erkeklerin genellikle kariyerine düşkün ancak “maceracı” kadınları çekici bulduğu ve küçük bir dövmesi olan kadınları tercih ettiği de belirtildi.

Herkesin favorisi mavi gözlü esmerler


Site yetkilileri ankette kadınların da kahverengi saçlı erkekleri sarışınlara tercih ettiğini ve onların da mavi gözü diğer göz renklerinden daha çekici bulduğunu gördüklerini söyledi.

Kadınlara en çekici gelen mesleğin “yöneticilik” olduğu ve Match.com’un kadın kullanıcılarının birlikte olmayı istedikleri erkeğin köpek sahibi olmasını istediği de belirtildi.

Herkesin favorisi mavi gözlü esmerler


Kadınların aşırı derecede kaslı ve fit erkekler yerine “baba vücudu” olarak anılan ve daha sıradan bir vücuda sahip olan erkekleri tercih ettiği de açıklandı. Site yetkilileri kadınların ayrıca uzun saçlı erkeklerden hoşlanmadığı ve randevulaşacakları erkeklerin kısa saçlı olmasını istediğini de söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle