Avrupalı Türkler'den Galatasaray'a destek

Volkan BAĞCI
22.07.2015 - 16:08 | Son Güncelleme:

Galatasaray Futbol Takımı, 2015-2016 sezonu öncesi Avusturya’nın Velden kasabasında sürdürdüğü kamp çalışmaları kapsamında ilk hazırlık maçını bugün İspanya temsilcisi Celta de Vigo’ya karşı oynayacak. Stadion Villach’taki mücadele, yerel saat ile 20.30’da (TSİ 21.30) başlayacak.

Avrupalı Türklerin yoğun ilgi gösterdiği karşılaşma öncesi Frankfurt Galatasaraylılar Derneği ve Augsburg Galatasaraylılar Derneği kiraladıkları otobüs ile karşılaşmanın yapılacağı Villach kentine doğru hareket etti.

Avrupalı Türklerden Galatasaraya destek

Frankfurt Galatasaraylılar Derneği Başkanı Güngör Küçükbay yaptığı açıklamada, "Yeni transferleri görmeye, destek vermeye gidiyoruz. Bizim için Şampiyonlar Ligi ya da hazırlık maçı olması farketmiyor. Taraftarımızı bilinçli bir şekilde maça götürüp getirmek istiyoruz" dedi.

Augsburg Galatasaraylılar Derneği Başkanı Can Sarıer ise, "İkinci kamp döneminin ilk karşılaşmasında takımımıza destek için yola çıktık. Yeni transferlerimize ilgi oldukça yüksek. Galatasaray aşkını tüm Avrupa'ya duyurmak istiyoruz" dedi.

Karşılaşma: Galatasaray – Celta de Vigo
Yer: Stadion Villach
Saat: 21.30 (TSİ)
Yayın: Smart Spor 2

Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı