KARS HABERLERİ

Arslan, Sarıkamış’ta “Sandığa Sahip Çıkın” Dedi.

IHA
31.10.2015 - 16:50Son Güncelleme :
Arslan, Sarıkamış’ta “Sandığa Sahip Çıkın” Dedi.
IHA

AK Parti Kars Milletvekili adayları Ahmet Arslan, Suat Ögel, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Sarıkamış’ta vatandaşlarla bir araya geldi.
AK Parti Kars Milletvekili adayı Ahmet Arslan, burada yaptığı konuşmada, yarın yapılacak seçimlerde tüm partililerin sandıklara sahip çıkmasını istedi.
1 Kasım seçimlerinde mutlaka tek başına iktidar olunması gerektiğini ifade eden Arslan, “Eğer Koalisyonlara mahkum olursak 2002 yıllarının öncesine döneriz.2002 yıllarına dönmemek için bu ülkenin başına çorap örenlerin çoraplarını onların başına geçirmek için ve ülkemizin istikbali ve geleceği için huzuru için yarın sandık başında oylarınıza sahip çıkın, sandık namustur. İnşallah siz o namusu bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada en üst seviyede koruyacaksınız. Allah yardımcımız olsun” dedi.
Suat Ögel de Sarıkamışlı olarak bu bölgede güçlü çıkmamız için bütün hemşerilerimizin desteğine ihtiyaç olduğunu söyledi.
AK Parti İlçe Başkanı Serkant Aykul ise teşkilat mensuplarına 45 gündür yapılan seçim çalışmalarının karşılığını görmek için mutlak suretle seçimde tedbiri elden bırakmadan çalışmak gerektiğini kaydetti.
Konuşmaların ardından bütün partililer, kol kola belediye garajına kadar yürüyerek Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Sarıkamış Belediyesine hibe edilen makine parkına yeni alınan çok amaçlı itfaiye aracını kurban keserek hizmete sundu.
Belediye Başkanı Göksal Tolsoy, belediye araçlarının tepeden tırnağa yenilendiğini belirterek,”Bu makinelerin almasında emeği olan geçmiş dönem milletvekilleri Ahmet Aslan, Yunus Kılıç ve ilgili bakanlıklara teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden Arslan, Sarıkamış’ta “Sandığa Sahip Çıkın” Dedi. hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 16 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Arslan, Sarıkamış’ta “Sandığa Sahip Çıkın” Dedi. haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı