Teknoloji Haberleri

  Apple'dan Kış Olimpiyatları'na özel uygulama rehberi

  Hürriyet Haber
  11.02.2018 - 17:07 | Son Güncelleme:

  23. Kış Olimpiyatları Güney Kore’nin PyeongChang kentinde başladı. 23 Şubat tarihine kadar devam edecek olan bu önemli spor etkinliği milyonlarca spor takipçisi tarafından da yakından takip edilecek. App Store ise Bugün Tab’inde size özel bir “Kış Olimpiyat Oyunları Rehberi" hazırladı.

  İşte 23. Kış Olimpiyatları'na özel hazırlanan o uygulamalar

  PyeongChang 2018 Official App

  Kış Olimpiyatlarının resmi uygulaması ile oyunların ajandasını güncel olarak takip edebilir, kimin ne zaman piste çıkacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca kurallar da dahil olmak üzere pek çok bilgiye de bu uygulama ile ulaşmak mümkün.

  Appledan Kış Olimpiyatlarına özel uygulama rehberi

  Eurosport

  Eurosport ile Olimpiyat Oyunlarını yakından takip edebilirsiniz. Anlık bildirimlere, özel videolara ve daha pek çok içeriğe kolayca ulaşmak mümkün.

  iTranslate

  Olimpiyat havasını yakından takip etmek için PyeongChang’a mı gitmek istiyorsunuz? Restoranda sipariş vermek, taksi şöförü ile gerekli iletişimi kurabilmek gibi günlük önemli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için iTranslate uygulamasının pratik önerilerinden faydalanabilirsiniz.

  Go PyeongChang

  Yoğun Olimpiyat programı içerisinde şehirde yolunu bulmak isterseniz Go PyeongChang uygulamasını deneyebilirsiniz.

  KakaoMap - Korea No.1 Map

  Meraklı Turistler için bir cennet olan Güney Kore’de keşfedilecek güzellikleri bulmak isterseniz bu uygulamayı indirebilirsiniz. 

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı