Teknoloji Haberleri

  Apple yeniliyor, iPhone fiyatları düşüyor!

  chip.com.tr
  28.01.2018 - 08:41 | Son Güncelleme:

  Apple, bu yıl içerisinde hesaplı ama yine de büyük bir 6.1 inçlik ekrana sahip iPhone piyasaya sürebilir. Ama önemli bir özelliği eksik bırakabilir!

  Apple'ın 2018'de 6.1-inç LCD ekrana sahip bir iPhone 9 modeli piyasaya sürmesi bekleniyordu. Şimdiyse bu modelin 3D Touch özelliğinden mahrum olacağı söyleniyor. Eğer bu bilgiler doğruysa iPhone 9'lardan biri, iPhone SE'den sonra bu özelliğe sahip olmayan ikinci telefon olacak.

  MacRumors'un Ming-Chi Kuo'dan öğrendiği bilgilere göre bu 6.1-inçlik iPhone 9 alüminyum çerçeveye, LCD ekrana ve tek lensli arka kameraya sahip olacak. Ayrıca bu model dış görünüm olarak iPhone X'e benzese de iç donanımı iPhone 8'e daha yakın olacak, yani telefonda tek parça pil ve katlanmamış mantık kartı bulunacak.

  Apple yeniliyor, iPhone fiyatları düşüyor

  Bu küçük tavizler sayesinde iPhone 9'un 6.1-inç modeli daha hesaplı olacak. Kuo'ya göre telefonun fiyatı 700$ ile 800$ arasında olacak. Şimdilik iPhone 9 olarak hitap edilen telefonlar aslında iPhone XI gibi farklı bir isime de sahip olabilir.

  İnsanın içini gösteren korkutan teknolojiVücudun içini görüntülemeye yönelik yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi. ProjectDr isimli çalışama, vücudun içini göstererek doktorlara kolaylık sağlıyor.
  Etiketler: apple , iphone , telefon
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı