ANKARA HABERLERİ

ANFA personeline yüz okuma eğitimi

Hürriyet Haber
24.02.2016 - 15:29Son Güncelleme :

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ANFA Güvenlik Genel Müdürlüğü personeline, yüz okuma, vücut dili ve etkili iletişim başta olmak üzere mesleki yetkinlik eğitimleri verildi.

Hürriyet Haber

Yüz Okuma Uzmanı ve Yazar Halim Altınışık tarafından Gençlik Parkı Tiyatro Salonu’nda verilen iki günlük eğitimler drama ile de desteklendi. Eğitimlerde ANFA güvenlik personeline gerçek hayattan videolar gösterilerek çeşitli testler uygulandı. Altınışık, kişinin ve özellikle bir güvenlik görevlisinin öncelikle kendisini tanıması gerektiğini, karşısındaki kişiyi tanıyarak da kişinin suç işleme niyeti olup olmadığını ortaya koyabilmesi gerektiğini ifade etti. Altınışık, yüz okuyarak kişi tanıma ve analiz etme, vücut dili ve anlattıkları, öfke kontrolü gibi birçok konuya ilişkin uygulamalı örnekler verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden ANFA personeline yüz okuma eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 15 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ANFA personeline yüz okuma eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı