DİYARBAKIR HABERLERİ

AK Partili Adaylar Kulp Esnafını Ziyaret Etti

IHA
26.10.2015 - 17:34Son Güncelleme :
AK Partili Adaylar Kulp Esnafını Ziyaret Etti
IHA

AK Parti Diyarbakır milletvekili adayları Netice Aslan ve Alaattin Parlak, seçim çalışmaları kapsamında Kulp ilçe esnafını ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan milletvekili adayları, esnafın istek ve sorunlarını dinledi. Adaylar, daha sonra ise, AK Parti ilçe binasında partililerle bir araya geldi. Burada konuşan adaylardan Arslan, “AK Parti ilçede belediyeleri yönetirken birçok sorunu çözdü. Ancak şimdi bakıyoruz ki ilçemizde hiçbir şekilde yatırım ve hizmet yapılmamış. AK Parti hükümeti ilçemize ve bölgemize çok şeyler yaptı. İlimize ve ilçemize hizmetlerin yeniden sağlıklı bir şekilde gelebilmesi için tekrardan AK Parti iktidarına ihtiyacımız var. Bu seçim ülkemizin geleceğinin meselesidir. Barış, huzur ve çocuklarımızın geleceği için AK Parti’nin bu sefer mutlaka tek başına iktidar olması lazım. Partimizin tek başına güçlü bir şekilde iktidar olabilmesi için siz değerli hemşerilerimizin desteklerini bekliyoruz” dedi
Ardından konuşan Parlak ise, vatandaşlardan seçimlerde AK Parti’ye destek çıkmalarını isteyerek, “Bölgemizde barışın ve huzurun olması için AK Partiye ihtiyacımız var. Gelin hep birlikte ülkemizin geleceği adına ve güzel hizmetlerin devamı adına elinizi vicdanınıza koyun. Kim size hizmet edecekse seçimlerde ona oyunuzu verin” ifadelerinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden AK Partili Adaylar Kulp Esnafını Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Adaylar Kulp Esnafını Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı