SAMSUN HABERLERİ

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nde görev dağılımı yapıldı

DHA
28.05.2018 - 16:01Son Güncelleme :
DHA

SAMSUN,(DHA) - SAMSUN 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yapıldı. Başkan Çakır, "Sırtında çantası haber peşinde olan genç meslektaşlarımıza yatırım yapacağız" dedi.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin Olağan Genel Kurulu'nda yaşanan bayrak değişiminde Başkanlığa Yusuf Ziya Çakır seçilirken, Çakır'ın Yönetim Kurulu üyeleri de Murat Sandıkçı, Okan Aralan, Mehmet Gençali, Yaşar Aslan, Muammer Dilber, İlyas Gün, Gülsüm Atik, Harun Üstün, Hilal Gamze Çakır, Noyan Alper Cabbar'dan oluşmuştu.

İFTAR YEMEĞİ YEDİLER
My House Hotel'de iftar yemeğinde buluşan Başkan Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri, hem yeni dönemde yapacakları projeleri konuştu hem de yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımını yaptı. Görev dağılımı şu şekilde oluştu;
"Başkan Vekili Murat Sandıkçı, Başkan Yardımcıları Okan Aralan ve Mehmet Gençali, Genel Sekreter Noyan Alper Cabbar ve İlyas Gün, Sayman Yaşar Aslan, Eğitim Sorumluları Gülsüm Atik ve Hilal Gamze Çakır, İnsan Kaynakları ve Sosyal İlişkiler Sorumlusu Harun Üstün, Kurumsal İletişim Birimi Muammer Dilber."

GENÇ MESLEKTAŞLARIMIZA YATIRIM YAPACAĞIZ
Cemiyet Başkanı Çakır, "Yeni yönetime görevinde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Cemiyetin yönetim yapılanmasında yeni birimler oluşturduk. Eğitim, olmazsa olmazımız olacak. Örneğin, haber yazma tekniği, fotoğraf çekme sanatı. Genç meslektaşlarımızı, meslek büyükleri ile tanıştıracağız. Eğitimler ve buluşmalar sürekli devam edecek. Sırtında çantası haber peşinde olan genç meslektaşlarımıza yatırım yapacağız. Bunun için de önceliğimiz yeni bir bina. Herkesi tek bir çatı altında toplayacağız. Bu hafta yapacağımız ziyaretlerde görüşmelerimiz olacak. İnşallah cemiyetimiz adına güzel sonuçlar alırız. Samsun'un ve ilçelerinin yazılı ve görsel medyasında çalışan meslektaşlarımızı birlik ve beraberlik içinde cemiyetimizi büyütmeye davet ediyoruz" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Samsun haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Samsun haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nde görev dağılımı yapıldı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı