En Güzel Cilt Defne Samyeli'nin

Güncelleme Tarihi:

En Güzel Cilt Defne Samyelinin
Oluşturulma Tarihi: Mart 26, 2016 11:39

Bir ödül töreninde “En Güzel Cilt” ödülünü alan Defne Samyeli, kendini 20’li yaşlarda hissettiğini ve yaş konusunda hiçbir sıkıntısı olmadığını söyledi. İşte detaylar…

Haberin Devamı

W. Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri önceki gece sahiplerini buldu. Ödül törenine iş, cemiyet ve magazin dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Ünlülerin akın ettiği ödül gecesinde "En güzel cilt" ödülünü alan Defne Samyeli, yaş konusunda hiç sıkıntı çekmediğini ve kendisini yirmili yaşlarda hissettiğini söyledi.

Azra Akın "En Güzel Dudak Ödülü";  Defne Samyeli "En Güzel Cilt Ödülü";  Özge Ulusoy "En Güzel Saç Ödülü";  Saba Tümer "En Güzel Gülen Ödülü";  Umut Eker "En Stil Erkek Ödülü" ve  Ebru Şallı "Sağlıklı Yaşam Ödülü"nün sahibi oldu.

Geceye nişanlısı Emre Alkin ile gelen  Defne Samyeli, yaş konusunda hiç sıkıntı çekmediğini ve kendisini yirmili yaşlarda hissettiğini ekledi. Samyeli, evlilik sorularını ise "Henüz zamanı değil" diye geçiştirdi.

Haberin Devamı

En Güzel Cilt Defne Samyelinin

Defne Samyeli kimdir?

Defne Samyeli, 1 Temmuz 1972 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul'lu Amiral babası Haluk ve otelcilik eğitimi almış Adana’nın Ramazanoğulları Ailesi’nden gelen annesi genç Sendegül’ün ilk çocuğu olarak doğdu. Bir yıl sonra erkek kardeşi Suhan doğdu.  1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Daha sonra haberciliğe başlayan ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Samyeli, Tuncay Özkan yönetimindeki Kanal D ana haber bülteninde haber sunuculuğu yapmıştır. Samyeli, Kanal D ana haber bülteninde farklı haber sunuş tarzıyla uluslararası 2 ödüle layık görülmüştür. Samyeli, Milliyet Gazetesi'nde köşe yazarlığı, ardından Show TV ana haber editörlüğü, sunuculuğu ve Güneş Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapmıştır. 2010 Mayıs ayından itibaren bir süre atv'de yayınlanan "Defne Her şey Bambaşka" isimli programı sunmuştur. Milliyet Gazetesi'nde röportajlar gerçekleştirerek köşe yazarlığı yapan Defne Samyeli gazete ile 03 Ocak 2015'te yollarını ayırmıştır. Samyeli'nin 4 Temmuz 1994 tarihli "Tek Başına" isimli bir albümü de bulunmaktadır.

Haberle ilgili daha fazlası: