GeriKeyif Kanal D'de sevilen yüzler TEGV gecesinde bir araya geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanal D'de sevilen yüzler TEGV gecesinde bir araya geliyor

Kanal D'de sevilen yüzler TEGV gecesinde bir araya geliyor
Abone Olgoogle-news

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 17 Aralık Pazar gecesi Kanal D ekranlarında gerçekleştireceği özel yayınla çocuklarımızın eğitimine destek olmak amacıyla herkesi ekran başına davet ediyor.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), çocuklarımıza daha aydınlık bir gelecek sağlayabilmek için 17 Aralık Pazar gecesi Kanal D ekranlarında Türkiye’nin en sevilen yüzlerini bir araya getiriyor.

Sunuculuğunu Cem Davran ile Deniz Çakır’ın gerçekleştireceği programa Ayça Bingöl, Ayta Sözeri, Birce Akalay, Can Gox, Celil Nalçakan, Demet Evgar, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Güven Murat Akpınar, Kanbolat Görkem Aslan, Miray Daner, Olgun Şimşek, Salih Bademci, Selim Bayraktar, Selin Şekerci, Serkan Keskin, Şebnem Hassanisoughi ve Zara katılacak. Proje tasarım ve koordinatörlüğünü Nice Bogdanovich’in yaptığı gecede sanatçılar, Sabri Tuluğ Tırpan yönetimindeki orkestra eşliğinde sevilen şarkıları seslendirecekler.

Kanal D’nin katkılarıyla canlı yayınlanacak olan bu sosyal sorumluluk gecesinde, gönderilecek SMS ve bağışlarla binlerce çocuğumuza eğitim desteği verilmesi hedefleniyor.

Kanal Dde sevilen yüzler TEGV gecesinde bir araya geliyor


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle