MANİSA HABERLERİ

Yunusemre’nin Kaldırımları Renkleniyor

IHA
28.10.2015 - 16:08Son Güncelleme :

YUNUSEMRE BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNE KATTIĞI KALDIRIM VE YOL ÇİZGİ BOYAMA ARACI İLE İLÇEDE BULANAN KALDIRIMLARI RENKLENDİRİYOR.

IHA

Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesine kattığı kaldırım ve yol çizgi boyama aracı ile ilçede bulanan kaldırımları renklendiriyor.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, ilçedeki bütün kaldırımların boyanacağını belirterek, “Yol Çizgi ve Kaldırım Boyama Aracı’nı Fen İşleri Müdürlüğümüzün bünyesine kattık. Bugüne kadar boyanmamış olan kaldırımları boyayarak ilçemize yeni bir boyut kazandırmak amacıyla bu yeni makinelerimiz ile çalışmalarda bulunacağız. İlçemizin bütün mahallelerindeki kaldırımları araçlarımız ile boyayacağız. Yunusemre ilçemizin her tarafını bu araçlarımız ile renklendirmiş olacağız.” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Yunusemre’nin Kaldırımları Renkleniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yunusemre’nin Kaldırımları Renkleniyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı