YOZGAT HABERLERİ

Yozgat'ta okumaya teşvik

DHA
30.03.2016 - 16:00Son Güncelleme :
DHA

Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT,(DHA)- YOZGAT’ta, Kütüphane Haftası kapsamında, kitap okuma etkinliği düzenlendi. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen etkinlikte, halkın katılımıyla toplu halde yarım saat kitap okundu.
Yozgat İl Kültür ve Turizm Müdürü Lütfü İbiş, 52. Kütüphane Haftası münasebeti ile çeşitli organizasyonlar yaptıklarını söyledi. İbiş, “Yapmış olduğumuz etkinliklerden bir tanesi de Türkiye genelinde 12:30 - 13:00 saatleri arasında sembolik olarak kitap okuma etkinliği düzenleniyor ve bizlerde Yozgat’ta bu etkinliğimizi Cumhuriyet Meydanında icra ediyoruz. Burada ki amaç, halkımızı ve öğrencilerimizi kitap okumaya teşvik etmek, boş zamanlarını kitap okuyarak değerlendirmelerini sağlamak” diye konuştu.
FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Yozgat'ta okumaya teşvik hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 16 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yozgat'ta okumaya teşvik haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı