İZMİR HABERLERİ

Yorgancılar'a bir ödül de üniversiteli gençlerden

DHA
31.03.2016 - 12:45Son Güncelleme :

Yorgancılar'a bir ödül de üniversiteli gençlerden

DHA

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar'a bir ödül de üniversite gençliğinden geldi.

Ege Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kristal Yaka İş Ödülleri'nin özel ödülü Başkan Yorgancılar'a verildi. İş dünyasını en geniş açıdan değerlendiren öğrenci organizasyonu olma özelliğini taşıyan ve Vatan Şaşmaz'ın sunduğu ödül töreni EÜ Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Ender Yorgancılar, “Ege Üniversitesi İşletme Kulübü öğrencilerinin verdiği bu anlamlı ödülü almaktan büyük onur duydum. Gençlerimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Jülide Kesken ve EÜ İşletme Kulübü Başkanı Mehmet Bal da, hem Türkiye çapında hem de Ege için iş dünyasının gurur kaynağı en iyi örneklerini gündeme getirmek, gelecekte de başarılı olmak istediklerini ifade etti.

İZMİR (DHA)

foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Yorgancılar'a bir ödül de üniversiteli gençlerden hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 12 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yorgancılar'a bir ödül de üniversiteli gençlerden haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı