MUĞLA HABERLERİ

Yıldızdoğan’dan Orotoryo

IHA
31.10.2015 - 13:53Son Güncelleme :

ÜLKÜCÜ CAMİANIN ÖNDE GELEN SANATÇILARINDAN YILDIRIM YILDIZDOĞAN MUĞLA ÜLKÜ OCAKLARI GENÇLERİ İLE BULUŞTU.

IHA

Tarsus’tan 17 Ekim’de başlattığı ve orotoryo dediği toplantılarda Yıldırım Yıldızdoğan, Muğla Ülkü Ocaklaı Başkanı Aşkın Yıldız’ın öncülüğünde Ülkücüler tarafından misafir edildi. Ülkü Ocakları Muğla İl Temsilciliği’nde gençlerle bir araya gelen sanatçı Yıldızdoğan, çalışmaları hakkında bilgi aldı, fikir alışverişinde bulundu.
Yıldızdoğan, “Genel merkezimiz biz sanatçılara böyle bir görev verdi. Yaklaşık 20 gün önce Tarsus’tan başlayan yolculuğumuz şimdilik Muğla’da sona erdi. Bir saat boyunca arkadaşlarımızla hem türküler söyledik, hem de fikir alışverişinde bulunduk” dedi.
Ülkü Ocakları İl Başkanı Aşkın Yıldız da, kültür ve sanat faaliyetlerinin süreceğini söyledi, Yıldızdoğan’ı misafir etmekten ve fikirlerinden faydalanmaktan dolayı memnun olduklarını kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Yıldızdoğan’dan Orotoryo hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 13 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yıldızdoğan’dan Orotoryo haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı