TRABZON HABERLERİ

‘Yeterli ve Dengeli Beslenme, Gıda Muhafaza’ kursiyerlerine sertifika verildi

DHA
28.04.2017 - 14:12Son Güncelleme :
DHA

OF(Trabzon) (DHA) - Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, kırsalda yaşayan kadınlar için gerçekleştirilen, ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme, Gıda Muhafaza’ eğitim seminerini tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını verdi.

Gıda Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Of Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle kırsalda yaşayan kadın çiftçilere yönelik semineri tamamlayan 16 kursiyer için sertifika töreni düzenlendi. Of ilçesi Bölümlü Mahallesi Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen törene Şengül Yavuz’un  yanısıra, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, eşi İpek Fırat, Vali Yardımcısı Ayhan Yazgan’ın eşi Dilek Yazgan, İl Jandarma Komutanı Albay Okçin Akşit’in eşi Funda Akşit, Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Cahit Gülbay, Halk Eğitim Müdürü Ahmet Dunay, Trabzon Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Serpil Harput, Gönül Elçileri, kursiyerler ve aileleri katıldı.

Eğitim seminerini tamamlayanlara katılım belgelerini veren Şengül Yavuz, daha sonra da kursiyerlerin öğrendikleri tekniklerle yapmış oldukları ürünlerden tattı, başarılarından ötürü katılımcıları kutladı. Sertifika almanın mutluluğunu yaşayan kursiyerler de kendilerine verilen desteklerden ötürü Şengül Yavuz ile beraberindekilere teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme, Gıda Muhafaza’ kursiyerlerine sertifika verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 14 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme, Gıda Muhafaza’ kursiyerlerine sertifika verildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı