YALOVA HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

“Umut”lu çocuklardan Müdür Tosun’a ziyaret

DHA
15.05.2019 - 14:24Son Güncelleme :
DHA

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA’da Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Her Çocuk Bir Umut Projesi” kapsamında Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu’nda öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’u ziyaret etti

Yalova'da Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Her Çocuk Bir Umut Projesi” kapsamında Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu’nda öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’u ziyaret etti. Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu’nda öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler “Her Çocuk Bir Umut Projesi” kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’u müdürlük binasında ziyaret ettiler. Yabancı uyruklu öğrencilerin toplumsal uyum sürecine destek olmak; çocukların, farklılıklara saygı becerisi ve yabancı uyruklu çocukların yaşantılarına yönelik empati becerisi kazanmalarını sağlamak amacıyla hazırlanan proje ile yabancı uyruklu ve Türk öğrenciler birlikte sevgi, büyüklere saygı, ağaç sevgisi, yaşlılara saygı gibi toplumsal değerlerle ilgili etkinliklere katılmakta, afet, trafik, sağlık gibi konularda AFAD, Emniyet Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü gibi kurumlarda eğitim etkinliklerine katılmaktadırlar. Ayrıca yabancı uyruklu öğrencilerin aileleri ile sınıflardaki diğer aileler de toplantı ve yemeklerde kaynaşma imkanı bulmaktadır.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Merkez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Merkez ilinden “Umut”lu çocuklardan Müdür Tosun’a ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Mayıs 2019 tarihinde saat 14 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça “Umut”lu çocuklardan Müdür Tosun’a ziyaret haberi güncellenecektir.

YALOVA NAMAZ VAKİTLERİ

27 Haziran 2019, Perşembe
 • İmsak
  03:28
 • Güneş
  05:27
 • Öğle
  13:11
 • İkindi
  17:10
 • Akşam
  20:45
 • Yatsı
  22:35
Sayfa Başı