KOCAELİ HABERLERİ KÖRFEZ HABERLERİ

Kızına çare arayan anneye ödül

DHA
07.09.2019 - 16:22Son Güncelleme :
DHA

Nabi YAZICI/KÖRFEZ(Kocaeli)(DHA)- KOCAELİ'nin Körfez ilçesinde kızının sağlık mücadelesi için uzun süredir çaba harcayan anne Şengül Yurt'a Kocaeli Yüksek Öğrenim Gençlerine Yardım Derneği (KÖGYAR-DER) tarafından ödül verildi.
Tütünçiftlik Belediye Sosyal Tesisleri’nde Kocaeli Yüksek Öğrenim Gençlerine Yardım Derneği (KÖGYAR-DER) organize ettiği etkinliğe Dernek Başkanı Erhan Bilgiç, dernek yöneticileri ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile üyeleri katıldı. Dernek Başkanı Erhan Bilgiç, "Yardıma ihtiyacı olan yüksek öğrenim gören gençler için bir araya geldik. 3. kez gerçekleşen etkinliğimizi bundan sonraki yıllarda da geleneksel olarak devam ettireceğiz." dedi.
Mimar Sinan Mahallesi’nde oturan ve kızı Beyza Yurt’un (13) sağlığına kavuşması için yaklaşık 9 aydır Kocaeli, İstanbul ve Ankara’da çare arayan anne Şengül Yurt, dernek yönetimi tarafından plaketle ödüllendirildi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Körfez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Körfez ilinden Kızına çare arayan anneye ödül hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2019 tarihinde saat 16 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kızına çare arayan anneye ödül haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı