ANKARA HABERLERİ

Uykularımızı kaçıracak manzaralar var

Hürriyet Haber
08.02.2019 - 16:09Son Güncelleme :

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın ile birlikte Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) üyelerini ziyaret etti.

Hürriyet Haber

Çankaya’ya dair projelerini anlatan Türkmen, “Çankaya’nın 124 mahallesi bulunuyor. 62 ilden daha büyük bir ilçe. Atatürk ve Cumhuriyet’in mirası. Bugün çok başka yerde olması gerekiyordu, dünya başkentleri arasında olması, eğitimde, kültür ve sanatta çok ilerde olması gerekiyordu ama değil. Kadınlara, gençlere, çocuklara dönük yapılacak çok iş var. 124 mahallenin 120’sinde gençlerle ilgili uykularımızı kaçıracak manzaralar var. Onları imkanlarla tanıştırmak, el atmak zorundayız. Çankaya’nın sahip olduğu kültür ve sanat potansiyelini Avrupa kapısına, Viyana’ya kadar taşımak zorundayız” dedi. GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu da tüm adaylara kapılarının açık olduğunu, her birini yakından tanımak istediklerini kaydederek, “Tüm siyasilere eşit mesafedeyiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Uykularımızı kaçıracak manzaralar var hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Şubat 2019 tarihinde saat 16 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uykularımızı kaçıracak manzaralar var haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı