ANKARA HABERLERİ

Ünlü isimlerle kadın buluşması

Hürriyet Haber
03.03.2018 - 15:23Son Güncelleme :

TED mezunları, ‘Kararlı Kadınlar – Karar Alan Kadınlar’ adlı panelde ünlü oyuncular Azra Akın ve Songül Öden’i Başkent’te konuk edecek.

Hürriyet Haber

TED Ankara Koleji Mezunları Derneği, ‘Kararlı Kadınlar – Karar Alan Kadınlar’ isimli bir panel düzenliyor. 6 Mart’ta Kolej-in Tesisleri’ndeki panele, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu Sözcüleri olan ünlü oyuncular Azra Akın ve Songül Öden, konuşmacı olarak katılacak. Ayrıca Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Program Direktörü Meltem Ağduk, BOEING Türkiye Genel Müdürü Ayşem Sargın, Türkiye’nin ilk ve tek yangın söndürme uçağı pilotu Burcu Dinçer ve Rize’de doğum yapan keçiyi sırtında taşıyarak tüm Türkiye’nin tanıdığı Hamdu Sena Bilgin de konuşma yapacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ünlü isimlerle kadın buluşması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Mart 2018 tarihinde saat 15 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ünlü isimlerle kadın buluşması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı