ANKARA HABERLERİ

Üç başkan bir arada

Hürriyet Haber
08.04.2019 - 16:27Son Güncelleme :

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu, başarılar diledi.

Hürriyet Haber

Yılmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Kendilerini Pursaklar’da ağırlamaktan mutluluk duyduğum Altındağ Belediye Başkanımız Asım Balcı’ya teşekkür ediyorum” dedi. Karşılıklı istişarelerde bulunan başkanlar ziyaretin ardından Mamak’a giderek Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Köse de, “İlk günden beri bu şehir üzerindeki hayallerimizi paylaştığımız iki dava arkadaşım bugün ziyaretimize gelerek ‘Hayırlı olsun’ dedi. Dostum, kardeşim Asım Balcı ve ağabeyim Ayhan Yılmaz ziyaretleriyle bizleri onurlandırdı” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Üç başkan bir arada hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Nisan 2019 tarihinde saat 16 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üç başkan bir arada haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı