ANKARA HABERLERİ

Sıcak havalarda havuzlara yoğun ilgi

Hürriyet Haber
24.06.2018 - 10:47Son Güncelleme :

KahramanKazan’da bulunan iki yarı olimpik yüzme havuzu, yaz sıcaklarından bunalan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Hürriyet Haber

İlçe halkının serinleme ve yüzme ihtiyacını karşılayan yüzme havuzlarına, hava sıcaklarının artmasıyla birlikte ilgi her geçen gün artıyor. Uluslararası kriterlere uygun, hijyenik koşullarda hizmet verilen havuzlarda aynı zamanda yüzme bilmeyenlere de yüzme dersleri veriliyor. Havuzlarda yüzmenin yanı sıra hamam ve sauna hizmeti de sunuluyor. Yüzme havuzlarında, yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı cankurtaranlar da hazır bulunuyor. Pazartesi günü hariç haftanın 6 günü açık olan kapalı yüzme havuzlarından her gün yüzlerce vatandaş faydalanıyor. 10.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet verilen havuzlarda, salı-perşembe-cumartesi günleri kadınlar, çarşamba-cuma-pazar günleri ise erkekler yararlanabiliyor. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, “Tüm Ankaralıları havuzlarımızdan faydalanmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Sıcak havalarda havuzlara yoğun ilgi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Haziran 2018 tarihinde saat 10 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sıcak havalarda havuzlara yoğun ilgi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı