ANKARA HABERLERİ

Seçil Özer’in mutlu günü

Hürriyet Haber
08.12.2018 - 13:54Son Güncelleme :

Kanal D Cumhurbaşkanlığı Muhabiri Seçil Özer, hayatını Dışişleri Bakanlığı Bakanlık Müşaviri çalışanlarından Bilal Yakınbaş’la birleştirdi.

Hürriyet Haber

Siyaset ve medya dünyasını bir araya getiren nikâh töreninde çiftin şahitliğini AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ömer Çelik ve Hayati Yazıcı, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, Avrupa Birliği Eski Bakanı Egemen Bağış ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran yaptı. Bilal Yakınbaş ve Seçil Özer’in bir ömür birlikteliğe “Evet” demesinin ardından evlilik cüzdanlarını AK parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Seçil Özer’in mutlu günü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Aralık 2018 tarihinde saat 13 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Seçil Özer’in mutlu günü haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı