ANKARA HABERLERİ

Pazara gelene çevreci torba

Hürriyet Haber
14.02.2019 - 16:44Son Güncelleme :

İlçede Sıfır Atık Projesi'ni uygulayan Kahramankazan Belediyesi, bez torba kullanımının yaygınlaştırılması için halk pazarına giden vatandaşlara bez torba dağıttı.

Hürriyet Haber

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, israfın önlenmesi, doğal kaynakların korunması, atığın azaltılması ve dönüştürülmesi konularında belediye olarak önemli çalışmalara imza attıklarını belirterek, “Bu alandaki çalışmalarımızı 2009 yılından bu yana sürdürüyoruz. Sıfır Atık Projesi'ni uygulayan ilk ilçe belediyesi olmaktan dolayı ayrıca gurur duyuyoruz. Bez torba dağıtımı etkinliği de bu alandaki farkındalığı artırmak için yapıldı ve vatandaşlarımız da yoğun ilgi gösterdi” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Pazara gelene çevreci torba hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Şubat 2019 tarihinde saat 16 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pazara gelene çevreci torba haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı