ANKARA HABERLERİ

“Özhaseki hiçbir tartışmanın konusu değil”

Hürriyet Haber
21.12.2018 - 16:07Son Güncelleme :

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki hakkında öne sürülen, ‘Adaylıktan alınacak’ iddialarına karşılık yazılı açıklama yaptı.

Hürriyet Haber

Özcan, “Oluşturulmaya çalışılan art niyetli ve basit algı operasyonlarına karşı kamuoyuna duyurumuzdur” ifadeleriyle paylaştığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Özhaseki’dir. Özhaseki gibi tecrübeli birinin Ankara’dan aday olması büyük şans, Cumhurbaşkanımızın da Ankara’ya verdiği değerin göstergesidir.

KURU GÜRÜLTÜYE AYIRACAK VAKİT YOK

Birkaç gündür oluşturulan algı operasyonları karşısında Özhaseki ve partimizin sessiz kalmasının tek nedeni şu an Ankara’mız ve vatandaşlarımız için gelecek projelerimiz üzerine çalışıyor olmasındandır ve yapmaya çalıştığınız basit algı operasyonunu ciddiye almadığımızdandır. Hangi partiden aday olduğu dahi belli olmayan, iki kez kaybetmiş ve yol arayışında olan, yeniymiş gibi lanse edilmeye üstün gayret gösterilen, kendi çalıp kendi oynayan CHP adayının yanında yer alarak aslı astarı olmadan yapılan haberler tarafımızı sadece güldürmektedir.

KARANLIKTA SESLİ TÜRKÜ SÖYLÜYORSUNUZ

Korkunun ecele faydası yoktur. Bu tecrübe karşısında bacaklarınızın titrediğinin farkındayız. İçeride nasıl telaşlandığınızı da herkes söylüyor. Karanlıkta sesli türkü söyleyerek korkunuzu yenmeye çalışıyorsunuz. Bir yama görevi üstlenen kişi ve duruşlar hakkında konuşacak vaktimiz bulunmamaktadır. Bilinmelidir ki; başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, değerli teşkilatımızın teveccüh ve destekleriyle Sayın Mehmet Özhaseki, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayıdır ve hiçbir tartışmanın konusu da değildir.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden “Özhaseki hiçbir tartışmanın konusu değil” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Aralık 2018 tarihinde saat 16 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça “Özhaseki hiçbir tartışmanın konusu değil” haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı