ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara Sokakları

Hürriyet Haber
15.04.2019 - 14:42Son Güncelleme :

Whatsapp Şehir Hattı, Hürriyet Ankara okurlarıyla birlikte omuz omuza vererek kentin sorunlarına ışık tutmaya devam ediyor. Kentle ilgili sorunlara duyarlılık gösteren okurlarımız, sorunların çözülmesini istiyor.

Hürriyet Haber

“Milli Kütüphane Ziyabey Caddesi metro çıkışı ve inişine ait yürüyen merdivenler iki aydır çalışmıyor. Ne zaman çalışacağı hakkında kimsenin bilgisi yok.”

*HİZMET ALAMIYORUZ

“Mamak Çağlayan Mahallesi 295. Sokak’ta, 30 dairelik bir apartmanda 2 yıldır oturmaktayız. Ne internet, ne ev telefonu hizmeti, ne de sokak aydınlatma hizmeti alamıyoruz.”

Okurların gözünden Ankara Sokakları

*METRUK YAPI YAKILDI

“Çankaya Maltepe Mahallesi Şehit Çetin Görgü Sokak ile Çatal Sokak kesişimindeki metruk yapı yine yakıldı. İlgili belediyenin yıkımı gerçekleştirip bu metruk yapıdan bizi kurtarmasını bekliyoruz.”

Okurların gözünden Ankara Sokakları

*KALDIRIM VE YEŞİL ALAN MAKİNE PARKI YAPILDI

“İvedik Organize Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı üzerinde yeşil alan ve kaldırım makine parkı olarak kullanılıyor. Kaldırımdan yürümek imkânsız ve yeşil alana da yazık oluyor.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara Sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Nisan 2019 tarihinde saat 14 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara Sokakları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı