ANKARA HABERLERİ

Ne söz verdiysem fazlasıyla yaptım

Hürriyet Haber
23.03.2019 - 10:49Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediye Başkanı ve CHP’nin adayı Fethi Yaşar, iki ayrı organizasyonla iş insanlarıyla buluştu.

Hürriyet Haber

Kendisinin de esnaflıktan geldiğini hatırlatan Yaşar, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizden dolayı iş insanları ve sanayicilerin zor durumda olduğu söyledi. Yaşar, “Yaşadığımız bu krizi kabul ederek, devletin kurumları, iş insanları, vatandaşı birlikte mücadele edip, birlikte çalışmalıyız. Öncelikle yapılması gereken israfın önüne geçilmesi ve kaynakların verimli kullanılmasıdır. Biz kaynaklarımızı verimli kullanarak Yenimahalle’de 60 yılda yapılanın yaklaşık on katını 10 yılda yaptık. Bugün Yenimahalle’de ne söz verdiysem, hepsini fazlasıyla yapmış olmanın onuruyla karşınıza çıkmanın mutluluğunu yaşıyorum. Daha güzel bir Yenimahalle için durmadan, yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Seçim sürecinde tüm adayları dinleyeceksiniz. Herkes projelerini anlatacak. Aklınızı, vicdanınızı kullanıp bir metrekarelik sandığa gidip oyunuzu kullanacaksınız. Sonuçta kazanan da kaybeden de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olacak” diye konuştu.

Yaşar ayrıca, Yenimahalle Belediyesi, Yenimahalle Kent Konseyi ve Yenimahalle Dostları Derneği işbirliğinde Turgut Özal Mahallesi’nde ‘Dünya Orman Haftası ve Ağaç Bayramı’ dolayısıyla düzenlenen fidan dikim törenine katılarak, Yenimahalleli öğrencilerle birlikte fidanları toprakla buluşturdu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ne söz verdiysem fazlasıyla yaptım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Mart 2019 tarihinde saat 10 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ne söz verdiysem fazlasıyla yaptım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı