ANKARA HABERLERİ

Mikrofon ve Madan

Haşim KILIÇ
14.06.2018 - 15:42Son Güncelleme :

Ünlü Fransız şarkıcı Edith Piaf’ın hayatından kesitleri bugüne taşıyarak günümüze dair durum sorgulaması yapan ‘Madam’, Sahne 367’de seyirciyle buluştu.

Haşim KILIÇ

Erdal Ozan Metin’in yazıp yönettiği, genç tiyatrocu Naz Göktan’ın sahneye koyduğu ve Deniz Atlı’nın koreografisini üstlendiği ‘Madam’, Sahne 367’de tiyatroseverlerin karşısına çıktı. Üç temsil yapan oyun, önümüzdeki sezon, aynı sahnede sanatseverlerle buluşmaya devam edecek. Oyunun yönetmeni Erdal Ozan Metin, klasik bir tiyatro oyunu yapmadıklarını, Ankara’daki seyirci alışkanlıklarını kırmak için bir biçim denemesini sahneye koyduklarını söyledi.

TUTUNDUĞU ŞEY MİKROFON

Erdal Ozan Metin, Editp Piaf’ın hayat hikâyesinde kendisini en çok etkileyen şeyi ‘hep yeniden başlıyor olması’ olarak ifade ediyor. Metin, “Düşüyor kalkıyor ama hep bir şeye tutunuyor. Tutunduğu şeyin ne olduğunu biliyor: Mikrofon. Tüm sevdiklerini mikrofonun içine gömmüş ve orada çok iyi saklayabileceğini biliyor” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Mikrofon ve Madan hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Haziran 2018 tarihinde saat 15 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mikrofon ve Madan haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı