ANKARA HABERLERİ

İlk ihale canlı yayında

Hürriyet Haber
09.05.2019 - 09:11Son Güncelleme :

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ANFA A.Ş. tarafından davet yerine ilan yolu ile herkese açık olarak gerçekleştirilen ‘Yeşil Alan ve Bakım Onarım İhalesi’, ilk kez internet üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Hürriyet Haber

İhaleye bin 662 firma rekor başvuruda bulundu. Şartnamede yer alan belgelerin ve kapalı teklif mektuplarının yer aldığı zarfları değerlendiren komisyonlar, kırım oranlarını da açıkladı. En yüksek kırım oranının yaklaşık yüzde 65’ler seviyesini bulduğu ihale, yarına kadar devam edecek. Büyükşehir Belediyesi, ilan yolu ile herkese açık olarak gerçekleştirilen ihalelerle, teklif verme sürecinde tekelleşmenin de önüne geçmeyi amaçlıyor. ANFA Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen açık ihale, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın talimatıyla ANFA Genel Müdürlüğü internet adresi ‘www.anfa.com.tr’ ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Youtube adresi ‘www.youtube.com/ankarabbld’ üzerinden canlı yayınlanıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden İlk ihale canlı yayında hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Mayıs 2019 tarihinde saat 09 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İlk ihale canlı yayında haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı