ANKARA HABERLERİ

Etimesgut’a bisiklet istasyonları

Hürriyet Haber
25.03.2019 - 16:06Son Güncelleme :

Eryaman'da metroya binen CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Celal Çelik, yolcuların Etimesgut için önerilerini dinledi.

Hürriyet Haber

Hafta sonunu Göksu Parkı’nda geçiren vatandaşlara Etimesgut için projelerini anlatan Çelik, “Etimesgut’ta yeşil alanların sayısını artırmak benim için çok önemli. Bu amaçla Tema Vakfı’nın Doğa Dostu Belediye Başkan Adayı Taahhütnamesi’ni imzaladım. Atatürk’ten aldığımız ilhamla Etimesgut’a ‘Atatürk Orman Parkı’ adında dev bir orman kazandıracağız. Bizim hedefimiz modern çağın ulaşım aracı bisikleti, özel ve güvenli bisiklet yollarıyla birlikte Etimesgut’a kazandırmak. Bu yüzden hava kirliliğini engellemek, yakıt tasarrufu sağlamak, sağlıklı bir yaşam için ve aynı zamanda spor aktivitesi yapmak amacıyla Etimesgut’a bisiklet istasyonları kuracağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Etimesgut’a bisiklet istasyonları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Mart 2019 tarihinde saat 16 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Etimesgut’a bisiklet istasyonları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı