ANKARA HABERLERİ

Engel Değil Sevgi ve Sanat

Hürriyet Haber
19.12.2018 - 16:50Son Güncelleme :

Yenimahale Belediyesi’nin engelleli vatandaşlar için çalışan derneklerle işbirliğinde düzenlediği ‘Engel Değil Sevgi ve Sanat’ etkinliği 20 İlk Adım Salonu’nda gerçekleştirildi.

Hürriyet Haber

Programda konuşan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar şunları söyledi: ”Engellilerin yaşamını kolaylaştırmak için tüm birimlerimizce seferber olmuş durumdayız. İmar planlarından, parklara, binalara, belediyenin bünyesinde olan tüm yapılara engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygun şekilde inşa edilmeleri için gerekli düzenlemeleri yaptık. Ayrıca yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Bütün engellilerin ve ailelerinin faydalanabileceği, çocuklarını güvenle bırakarak günlük işlerini yapabilecekleri, çocuklarımızın spor yapacağı ve eğitim alabileceği bu merkez, sadece Yenimahalle’ye değil tüm Türkiye’ye örnek olacak bir yaşam merkezi olacak.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Engel Değil Sevgi ve Sanat hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Aralık 2018 tarihinde saat 16 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Engel Değil Sevgi ve Sanat haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı