ANKARA HABERLERİ

Elimden gelse 5 bin işçi çalıştırırım

Hürriyet Haber
27.01.2019 - 15:35Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 33’üncü sağlık ocağı olan Barıştepe Sağlık Ocağı açıldı.

Hürriyet Haber

Yenimahallelilerin yoğun katılım gösterdiği açılışa, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eşi Azize Yaşar ve muhtarlar katıldı. Açılışta yaptığı konuşmada, “Bugün bazı çevreler fazla işçi çalıştırdığımız için eleştiri yapıyor” diyen Yaşar, şunları söyledi:  “Biz fazla işçi çalıştırmıyoruz. Belediye olarak tüm işlerimizi kendi personelimizle yapıyoruz. Asfaltımızı kendimiz atıyoruz, taşımızı kendimiz üretiyoruz, parkımızı kendimiz yapıyoruz. Bugün 650 öğretmen belediyemiz bünyesinde eğitim veriyor. Elimden gelse 5 bin işçi çalıştırırım.
Yenimahalle’de ne söz verdiysek yerine getirdik. 2009 yılındaki Şentepe ile şimdiki Şentepe arasındaki farkı siz görüyorsunuz. Her vatandaşımızın sağlık hizmetini hijyenik koşullarda alması için bu tesisleri yaptık.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Elimden gelse 5 bin işçi çalıştırırım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ocak 2019 tarihinde saat 15 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Elimden gelse 5 bin işçi çalıştırırım haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı