ANKARA HABERLERİ

Çok sesli sanat müziği

Hürriyet Haber
18.05.2018 - 16:05Son Güncelleme :

Arhavililer Vakfı Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun geleneksel yıl sonu konseri Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Abdülkadir Noyan Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Hürriyet Haber

Çok sesli sanat müziği
Şef Ayşe Taş yönetimindeki topluluğun seslendirdiği Türk Sanat Müziği eserleri konuklardan tam not aldı. Şölen havasında geçen programın finalinde koro şefi Ayşe Taş ve Türk sanat müziği sanatçısı Cemile Uncu Karabulut düet yaptı.

Çok sesli sanat müziği

Daha sonra sahneyi devralan izleyiciler, kemençe ve tulum eşliğinde horon oynadı. Programın sonunda ise eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk, sanatçılara Arhavililer Vakfı adına teşekkür çiceği takdim etti. Konserin kapanış konuşmasını gerçekleştiren Arhavililer Vakfı Başkanı Kayhan Giritlioğlu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Çok sesli sanat müziği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Mayıs 2018 tarihinde saat 16 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çok sesli sanat müziği haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı