ANKARA HABERLERİ

Çınarlara ATO bakımı

Hürriyet Haber
30.01.2019 - 16:38Son Güncelleme :

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Kuaför ve Güzellik Salonları Meslek Komitesi yönetimiyle beraber Seyranbağları Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Hürriyet Haber

ATO Başkanı Baran, Huzurevi Müdürü Nurhan Yeşilyurt’tan merkezin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Komite üyeleri de huzurevi sakinlerine kişisel bakım yaparak sohbet etti ve karanfil dağıttı. Toplumların gelişmesinde yaşlıların bilgi birikimi ve deneyimleriyle önemli bir yeri olduğunu kaydeden Baran, “Büyüklerimizi ziyaret etmek ve onların hayır dualarını almaya geldik. Onlarla sohbet etmek, onları mutlu etmek, mutluluklarını görmek çok güzel. Huzurevlerini ziyaret etmek için bayramları ya da özel günleri beklemeye gerek yok” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Çınarlara ATO bakımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ocak 2019 tarihinde saat 16 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çınarlara ATO bakımı haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı